Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyobrażacie sobie kogoś innego podczas seksu z mężem?

Polecane posty

Gość gość

Aktora, piosenkarza, prezentera a moze dawną miłość... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawną miłość? nie... podczas seksu z żoną myślę o kobiecie, w której jestem aktualnie zakochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskatarzynaAs
Ja mam podkrecone fantazje, mam mega seksownego faceta, w trakcie seksu nie wyobrażam sobie innych mężczyzn bo jest lepszy niż większość aktorów modeli i super zbudowany, kiedy jednak nie mogę dojść wyobrażam sobie że on mnie posuwa a mała japonka albo wynajęta ruda prostytutka lize mi c*pke i od razu mam orgazm :D to pokrecone bo na trójkąt bym się nie zdecydowała, przy czym ona zajmuje się tylko mną, nim nie. Natomiast gdy sama robię sobie dobrze podniecaja mnie tylko dwie wizje, pierwsza : wyobrazanie sobie g****u oralnego, tj dwóch facetów trzyma mnie za ręce a jeden wbrew mej woli leże c*pke, druga: wyobrazanie sobie jak mój facet r***a którąś z panienek które na niego lecą, ale robi to tak przedmiotowo jak kurwe, zrobi swoje i się spuszcza... To chore bo zdrady bym nie wybaczyla heh aż się podniecilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ciagle mysle o siostrze mojej dziewczyny jak ja posowam.jest z***bista i chyba mysl ze to jej siostra jeszcze bardziej mnie podnieca.chce ja w******c!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak skonczykam studia pojechalam do Uk do ciotki i tam pracowalam dwa lata,poznalam przystojnego mulata,idealny facet z zadnym wczesniej tego nie przezylam co znim w lozku nie zastapiony,wszystko mi u niego pasowalo i nigdy niczego nie bylo za malo jak mnie masowal to myslalam ze oszaleje,a kochac to bym sie calymi dniami kochala bo co pare minut orgazm przezywalam i jeden po drugim dostawalam jak mu moja pupcie podbijalam to i przy tym calego w srodu mialam i szal z roskoszy przezywalam.Az pewnego razu sie to skonczylo bo jego auto na przejsciu zabilo,ja do polski wrocilam i stan cywilny zmienilam,ale zawsze gdy meza czlonka w sobie mialam to o tamtym myslalam i czesto sobie go wyobrazalam i jego czlonka czulam i szybciej dochodzilam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czasami wyobrażam sobie nasz seks, który już był żeby się nakręcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie potrafię
myśleć o kimś innym jak posuwam swoją żonę. Normalnie to mam z***biste fantazje ale jak jesteśmy razem to tylko My

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to sobie od kilku lat w ogole sesu zmoim mezem nie wyobrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z mala malta
to ja jestem jakaś dziwna , że w trakcie skupiam się tylko na nim i o nikim innym nie fantazjuje? mam super seks dlaczego by miała wyobrażać sobie kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim mezem tylko chyba niecaly rok sex mialam a teraz to nawet fantazjowac przestalam i juz ponad 5 lat sie z nim nie bzykalam ale za to innego poznalam i od poczatku od niego to dostawalam jak tylko chcialam i dalej dostaje,a maz na wszystko przystaje,bo bezemnie na drugi dzien zebrakiem sie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy moim mezu zawsze fantazjowalam i o pewnym facecie myslalam i zawsze orgazm mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa na pomaranczowo
Nigdy nie mysle o nikim innym niz o wlascicielu fiuta ktory wlasnie we mnie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×