Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3100 zł - czy ta kwota pozwoli utrzymać się ...

Polecane posty

Gość gość

... 3 osobowej rodzinie? bez złośliwości proszę pracuje tylko mąż a ja jestem w ciąży sądzicie że wystarczy czy bedzie ciężko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno powiedzieć, zależy od mnóstwa czynników m.in. jakie macie koszty stałe (czynsz, rachunki, ewentualny kredyt etc). Wg mnie się da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkulatornica
podziel ją przez 4 (miesiac ma 4 tygodnie) =775 zł tyg bez kosztów mysle tylko o jedzeniu , ubraniach ,paliwo , niespodziewany wydatek , myslę ze można żyć ale i oszczedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli mieszkacie w malym miescie, gdzie wszytsko jest tanie i wszedzie dojdziecie piechoita, a maz ma blisko do pracy (dojazdy to kupa kasy) to ok. Jeśli nie macie jakichs hobby, pasji to jeszcze lepiej. No i jesli jestes osobą oszczedną. Bo ja mam koleżankę, ktora stracila wraz z mezem prace (oboje mieli dobre stanowiska), okazalo sie ze ona jest w 2 ciazy, maz znalazl prace ale malo platna i sa zapozyczeni wszedzie, a ona soki pioje tylko cappy bo tanszych nie kupi, auto maja 3letnie ale nie sprzedadza i nie zamienia na tansze, bo jak to gratem jezdzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×