Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinka paulinka marysia 27

Rozwód rodziców i próba ułożenia sobie życia!!!

Polecane posty

Gość ewelinka paulinka marysia 27

Rok temu mama uciekła do młodszego od siebie o 15 lat kochanka. Stwierdziła że ten mężczyzna daje jej to czego nie mógł jej mój ojciec dać, przy nim w końcu czuje się kobietą. Mój ojciec zapewnił jej życie w luksusach, duży dom, nawet jest w naszym domu basen. Niestety moja mama stwierdziła że chce czegoś więcej. Mój ojciec za wszelką cenę nie chce jej dać rozwodu, były sytuacje że ją zdradzał ale stwierdził że takie sytuacje zdarzają się w małżeństwach. Mój starszy brat właśnie założył rodzinę, ożenił się, ma syna, córkę, trzecie dziecko w drodze, ojciec wybudował mu dom. Teraz ja. Mam synka z poprzedniego związku, z facetem który zostawił mnie, próbował zmusić do skrobanki, itp. Więc sama wychowywałam syna przez 8 lat, poznałam innego mężczyznę, wzięłam z nim ślub cywilny i jestem z nim w 7 miesiącu ciąży. Mąż namawia mnie żebyśmy się wyprowadzili do jego rodziców bo dłużej z moim ojcem nie może wytrzymać. Tata ciągle mu dogaduje. Dzisiaj powiedziałam o tym tacie że w przyszłym miesiącu wyprowadzamy się do teściów. To naskoczył na mnie że zamierzam go zostawić jak matka, że on się dla mnie nie liczy i że zabieram dziecko do zupełnie obcych ludzi i że on mi błogosławieństwa nie da. Np. jak czasem z mężem kochamy się w sypialni to ojciec puka do drzwi naszego pokoju i pyta co się tam dzieje, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelinka paulinka marysia -> a w której wy klasie jesteście dziewczynki? Egzamin do gimnazjum zdałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×