Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość motyleczek2188

ktory wybrac

Polecane posty

Gość motyleczek2188

tak wiem bylo wiele takixh tematow ale mam dylemat ktory wozek wybrac potrzebuje wozka dla duzegp 7miesiecznego chlopca. spacerowki chcialabym zeby mial super amortyzatory glebokie siedzisko szukalam czegos mniejszego ale niestety wszystko mbiejsze to zero amortyzacji i dziecko sie miesci na siedzisku przymierzalam malego do kazdej spacerowki w moim miescie i wiem co mowie po przeszukaniu internetu wybralam mikrus speed concord fusion lub jeszcze ewentualnie casualplay s6 mikrus jest wielki jak czolg i ma jakis ceratkowy material ale ma tez obracane siedzisko i pompowane kola casualplay ma siedzisko plytkie i niskie oparcie iduzy po zlozeniu wiec raczej odpada a concorda nie widzialam na zywo czytalam tylko opinie i 99%zachwyconych uzytkownikow jak by mial przekladane siedzisko to bym sie nie zastanawiala. prosze pomozcie bo juz zwariuje pozyczylam jakos stara parasolke i chce oddaca niedlugo na wczasy jedziemy i chce wziasc MOJ wozek na wczasy cena nue ma znaczenia. chcialam wstawic zdjecia ale kafe traktuje jak spam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×