Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta jak wy

70 lat, wiac czy dać czas?

Polecane posty

Gość kobieta jak wy

Sytuacja wygląda tak, ze po 30 latach bycia razem facet(70) oznajmia, ze generalnie to, chce być ze mną(60), ale nie chce się teraz wiązać, nie do końca na poważnie, obecnie to sam nie wie czego chce, rodziny jak na razie nie zamierza zakładać, bo go to ograniczy,ma swoje pasje, z których nie zrezygnuje.Mieszkać ze mną nie chce (mieszka sam z mamą), czasem zanocuje, swoich rzeczy u mnie też nie chce zostawić(nawet głupiej pary skarpet), bo cytuję ;będzie wtedy osaczony. Na pytanie, czy on w ogóle chce wiązać ze mną przyszłość, odpowiada, że jak go nawet mogę o to pytać,czy nie widac, ale teraz nie odpowie mi na to pytanie. Generalnie rozmów na ten temat unika, nigdy nie jest dobry czas na to. Kocham go, ale resztka rozsadku mówi mi, że jestem głupia i nic z tego nie będzie.Nie wiem, co robić. Jak to z boku wygląda? Oprócz tego jest bardzo miły, pomocny, uprzejmy, nie babiarz,m dużo pozytywów.Pogubiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka/
jesuu, napradę szczytem Twoich marzeń jest teściowa po 90 tce??? źle Ci samej? Na satrość chesz zmieniać pampersy obcej babie? Ja to przeszłam i zapewniam CIę - NIKT tego nie doceni. A zwłaszcza synuś takiej babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×