Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna K z DG

CSK

Polecane posty

Gość Justyna K z DG

Jestem świeżo upieczoną mamą i miałam przyjemność - jeśli poród można nazwać przyjemnością:) w CSK. Całą moja ciążę prowadził doktor Magnucki, którego szczerze polecam wszystkim starającym się jak i tym w ciąży. W szpitalu CSK gościłam wcześniej już 2 razy, wtedy na Oddziale Ginekologicznym na 3 pietrze (miałam 2 laparoskopie) to tym razem po to aby urodzić moje szczęście. Także poznałam już ten szpital wcześniej jaki i personel ale teraz miałam okazje przekonać się jak to jest pietro wyżej na Oddziale Połozniczym. Naszemu małemu skarbowi nie spieszyło się za bardzo na ten świat dlatego w 8 dobie po terminie trafiłam do szpitala. Zanim doszło do szczęśliwego rozwiązania przeleżałam tak 3 dni a w tym czasie zdążyłam poznać wszystkie położne, które zawsze służyły pomocą. Szczególną uwagę zwróciły na mnie położne : Pani Karolina, Asia, Ania, Basia i oczywiście Pani Beata Cocek gdyż akurat miałam okazje chodzić do szkoły rodzenia MAMMA doktora Magnuckiego gdzie zajęcia prowadziła właśnie Pani Beata, która przekazał mi cenne wskazówki, teoretyczną wiedzę na temat porodu - jak go przejść w miare łatwo, szybko i mniej boleśnie oraz jak opiekować się nowonarodzonym dzieckiem. Miałam to szczęście że akcja porodowa zaczęła się kiedy to Pani Beata przyszła na swoją zmianę,mój maluszek przetrzymał wszystkich bo wiedział kiedy ma się urodzić - w Dzień Tatusia i pod okiem Pani Beaty, która cały czas prowadziła poród rewelacyjnie. Pomagała mi cały czas, mówiła co i kiedy mam robić, dawał mi wielkie wsparcie, była zaangazowana od samego początku do końca. Była również przy mnie Doktor Mackiewicz której wcześniej nie znałam również bardzo mi pomogła, wspierała mnie dopingowała jestem jej także ogromnie wdzięczna. Po porodzie Pani Beata interesowała się Nami: jak się czujemy co u Nas słychać, zawsze cos doradziła, czułam że mogę na nią cały czas liczyć. Dlatego z całego serca chcieliśmy z mężem podziękować Pani Beacie za życzliwość, troskę, fachowe podejście, kompetencje, oddanie. ZATEM drogie Panie szczerze POLECAM szpital CSK, doktora Magnuckiego i jego szkołę rodzenia MAMMA prowadzoną przez położne ze szpitala CSK, jak również Panią doktor Mackiewicz którą poznałam dopiero w szpitalu i oczywiście PANIĄ BEATĘ COCEK - oddaną, doświadczoną i z prawdziwego zdarzenia położną. Dziękujemy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×