Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostałam cudownie uzdrowiona, bardzo dziwna sprawa

Polecane posty

Gość gość

Chce się z wami podzielić moją nietypową sprawą. Miałam raka jelita grubego, rak zaczął krwawić pojechałam do szpitala i wtedy się dowiedziałam.. Czekałam już pół roku na operacje, brałam tabletki przeciwbólowe bo myślałam że już po mnie, te zapisane przez lekarza oczywiście. Nie było lekko jednym słowem. Pewnego dnia idąc po Poznaniu musiało coś mi pęknąć w jelicie zaczeło bardzo boleć aż przykucłam przy ścianie jakiegoś budynku. Podszedł chłopak i spytał czy wszystko ok, powiedziałam że nie i doprowadził mnie do ławki. Spytał co mi jest, powiedziałam że mam raka. Byłam taka skulona on przyłożył mi ręce a raczej palce do skroni myślałem że coś tam sprawdza ciśnienie czy coś :) i nagle poczułam jak razi mnie nie delikatny ale wyczuwalnie mocny prąd aż odskoczyłam. Z tym bolącym brzuchem poleciałam zaraz do domu i po pewnym czasie przeszło jak to zwykle. Zastanawiałam się długo co to mogło być czy mnie uszczypnął czy co. Po jakimś miesiącu przy rozmowie z sąsiadką paplarą wracał ten chłopak z pracy naszą ulicą. Spytałam jej czy wie kto to jest, a ona że syn tej i tej ponoć uzdrawia.... Zamarłam. Młody chłopak informatyk ma żone i firme. Jednak to co wtedy czułam nie było złudzeniem. W tym tygodniu byłam cięta miałam mieć stomię i wyrzucone całe jelito grube, co się okazało? Zaszyli mnie z powrotem bez operacji gdyż lekarz stwierdził iż chyba się pomylono bo nie było zmian w miejscach gdzie miały być a badania z przed pół roku jasno wskazywały raka. Mam nawet płyty z tomografów i sprawdzaliśmy na komputerze. I teraz wyparowały, będą ponowne badania.... Co wy na to wszystko ? Bo ja mam mętlik straszny. Spytać tego chłopaka może o coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to się kończy, gdy rodziców nie stać, żeby gówniarza/gówniarę gdzieś posłać na kolonie, tylko siedzi w domu przed kompem i pisze bzdury... Bardzo to jest przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
Jak go spotkasz, to podziękuj, daj świadectwo - jeżeli jest wierzący i praktykujący to sam Jezus uzdrawia, on mieszka w każdym z nas, ale my zbyt często o nim zapominamy - wczoraj w Warszawie na stadionie były rekolekcje misjonarza z Ugandy - wzięło udział 58 tysięcy ludzi - to wiara czyni cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobo
Są dwa źródła cudownych uzdrowień, ostatnio w naszych czasach się zdarzają szczególnie w świecie okultystycznym. Ktoś kto się zajmuje czarną magią zazwyczaj szkodzi drugiemu człowiekowi, ktoś inny zajmuje się białą magią ta pomaga ale nie zawsze za darmo gdyż źródło jest to samo. Czasami uzdrowienie jednej osoby powoduje że choroba przenosi się na inną w rodzinie innej postaci. Posłuchaj sobie wykładów na temat okultyzmu, opętań, wróżbiarstwa, wywoływania duchów, nakładania rąk a co za tym idzie cudownych uzdrowień. Zajmowanie się okultyzmem to również kasa, takie osoby mogą mieć nagły przypływ gotówki, pomyślne interesy ale kiedyś zostaje wystawiony rachunek. W drugą stronę też się zdarzają uzdrowienia pochodzące od Boga ale one występowały głownie w czasach apostolskich, dla uwiarygodnienia Jezusa (Jeszua w oryginalnym znaczeniu). Na temat Bioenergoterapii i Bioenergoterapeutów poczytaj i pooglądaj sobie w Internecie. Częstym źródłem jest medycyna niekonwencjonalna wschodnia zupełnie nie mająca nic wspólnego z Chrześcijaństwem lecz z tamtymi religiami. Otwieranie czakr czy czakranów ma pochodzenie z dalekiego wschodu i jest powiązane z demonizmem dla chrześcijanina obcym bóstwem. Dla wyznawców tych wschodnich religii ich bogiem nie mającym nic wspólnego z Jeszułą (Jezusem) czy JHWH. W skład wschodnich religii wchodzi też joga czy medytacja. Poszukaj sobie tych wątków w Internecie. Żeby zwieść ludzi, demon może podszywać się również w chrześcijaństwie pod jakiś patronów świętych, matkę Boską. Głównym jego celem jest by człowiek oddawał cześć i składał modlitwy nie Bogu lecz świętym lub innym bóstwom, (stary testament księga wyjścia rozdział 20 http://www.biblia.info.pl/biblia.php) w ten sposób by występował przeciw przykazaniom. Nie będziesz miał bogów obcych obok mnie, nie będziesz im czynił żadnego obrazu i żadnej rzeźby, nie będziesz ich czcił. Ale jak tu nie czcić skoro się ktoś do niego pomodli i otrzymuje zdrowie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobo
. Co do tego co pisze mój poprzednik cbadef Warszawie na stadionie były rekolekcje misjonarza z Ugandy - wzięło udział 58 tysięcy ludzi . Kolega zapomniał dodać że było tam też 20 egzorcystów leczących ludzi z chorób duchowych to jest opętania. W Polsce narasta zjawisko okultyzmu, dlatego za czasów komuny w Polsce było tylko czterech egzorcystów a teraz jest ich 120. Problem egzorcyzmu u Katolików jest taki że nie zawsze jest skuteczny. W przeciwieństwie do Jezusa z pierwszego wieku który jednym zdaniem wyganiał demony, a Katolicy księża męczą się z nimi miesiącami a nawet latami. Często w ogóle nie dają sobie z nimi rady, taki rodzaj opętania nazywany tam jest opętaniem zupełnym. A oni mogą wyleczyć tylko tego co ma opętanie nie zupełne . U Jezusa w pierwszym wieku nie było opętań zupełnych. Ja to kiedyś księdzu powiedziałem że jednego demona wyrzucają drugim, tak samo jak jedna wróżka czy szeptunka wyrzuca uroki i klątwy spowodowane przez drugą wróżkę. Duchowny nie chciał zemną więcej rozmawiać tylko uciekł. Demony potrafią na człowieka ściągać choroby nawet go zabić. Poczytaj Księgę Hioba w starym testamencie to będziesz miała przykład. http://www.biblia.info.pl/biblia.php biblia internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co wy tak wszyscy z tym Bogiem. Ja nie wierze w boga i ten chlopak tez nie wyglada na takiego. Więc prosiłabym nie łączyć tej sprawy z księżmi itd tylko spojrzeć na to troche inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobo
Gość nie wierzysz w Boga zajmij się okultyzmem to ci się objawi ale nie ten w którego zazwyczaj inni wierzą. Potem będzie płacz i zgrzytanie, głosy i inne tam. Zobacz to http://www.youtube.com/watch?v=MAbJ46WMPIY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe nie do wiary to troche tandetny program :) Ja nie jestem fanatyczka i nie wierze w takie sprawy ale sytuacja jaką opisuje miała miejsce jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara w boga to długiiiii temat bez końca więc lepiej go omińmy. Mi chodzi o tą całą sytuacje. Co i jak to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzdrowienie to ...
Ostatnio słyszałam wypowiedź znanego aktora Jerzego Zelnika - cytuję "Kto nie modli się do Boga, modli się do diabła" - nic dodać, nic ująć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do uzdrowienie to ... Uzdrowienie do Boga jest w stu procentach skuteczne wszyscy byli uzdrawiani bez wyjątku i tak było z Apostołami uzdrawiali wszystkich. Wprawdzie mieli jakiś tam problem z niektórymi demonami, ale udzielono im odpowiedzi że ten typ demonów uzdrawia się za pomocą modlitwy i postu czy coś takiego ale nie pamiętam gdzie to było napisane w nowym testamencie. Zarówno demony jak i Bóg potrafią uzdrawiać, z tym że inna jest intencja Boga a inna demona. Bóg dąży do tego by się człowiek doskonalił poprzestawał na małym, wystarczy by miał się w co ubrać i co zjeść. Pewne cierpienia wystawiają człowieka na próbę w cierpieniach człowiek hartuje swego ducha uodparnia się na przeciwności losu. Są takie słowa w biblii które mi przypadły do serca. Serce które cierpi staje się leprze. To chyba księga kocheleta lub przypowieści. Obecny świat należy do szatana i demonów dlatego w Ewangeliach możemy przeczytać scenę z kuszenia Jeszuy (Jezusa) kiedy to szatan wziął go na wysoką górę pokazał mu wszystkie królestwa i mu powiedział Jeżeli oddasz mi pokłon, dostaniesz je gdyż należą do mnie, zostały mi dane, Dlatego dzisiaj ludzie jak mają problemy kierują się do wróżbitów. Pełno na satelicie (Mam NC+) jest programów z wróżkami typu Ezo gdzie dzwonią ludzie proszą o uzdrowienie, zdjęcie klątwy, czy o pieniądze. Oglądałem niektóre z nich. Ktoś poprosił o gotówkę, musiał podać swoją datę urodzenia i wróżbita kazał mu zagrać w totolotka danego dnia i miesiąca to dostanie gotówkę. Nawet w tym filmie co podałem jako pierwszy, opętany chłopak który spotkał się z uzdrowicielem co mu chciał przekazać swój dar mówił, że krzyż go parzył różaniec parzył. Gdybym ja był demonem i chciał kogoś umocnić w przekonaniu że krzyż i różaniec oczyszcza z demonów i chorób, właśnie tak bym zrobił. Po jakimś czasie dałbym spokój danemu człowiekowi byle on uwierzył że krzyż i różaniec uzdrawia. Cudowna moc przedmiotów ma moc uzdrawiania. To nie Bóg nie modlitwa tylko woda świecona i różaniec oraz modlitwa do matki boskiej uzdrawia. Umacniał bym ludzi w grzechu przeciw Bogu we bałwochwalstwie. Księga wyjścia rozdział 10. Dziesięć przykazań tam jest mowa o bałwochwalstwie. Kościół Katolicki usunął to przykazanie z swego kanonu a ostatnie podzielił na dwa, dlaczego? Bo ludzie stracili by wiarę w moc przedmiotów. W przedmiotach jest moc ale w okultyzmie, pierścień atlanty, amulety pentagramy, i inne. Winnych wierzeniach Ludzie też mają uzdrowiciel. Hindusi, wyznawcy Wudu, Buddyści. Czy różni bogowie mogą leczyć ludzi z różnych wyznań. Wypadku Hindusów tam jest cały panteon bogów i też one uzdrawiają w rytuałach pod wpływem narkotyków w transach. A to nic innego jak różne demony którym niejednokrotnie trzeba składać krwawe ofiary ze zwierząt a dawniej i z ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobo
Do uzdrowienie to ... Uzdrowienie do Boga jest w stu procentach skuteczne wszyscy byli uzdrawiani bez wyjątku i tak było z Apostołami uzdrawiali wszystkich. Wprawdzie mieli jakiś tam problem z niektórymi demonami, ale udzielono im odpowiedzi że ten typ demonów uzdrawia się za pomocą modlitwy i postu czy coś takiego ale nie pamiętam gdzie to było napisane w nowym testamencie. Zarówno demony jak i Bóg potrafią uzdrawiać, z tym że inna jest intencja Boga a inna demona. Bóg dąży do tego by się człowiek doskonalił poprzestawał na małym, wystarczy by miał się w co ubrać i co zjeść. Pewne cierpienia wystawiają człowieka na próbę w cierpieniach człowiek hartuje swego ducha uodparnia się na przeciwności losu. Są takie słowa w biblii które mi przypadły do serca. Serce które cierpi staje się leprze. To chyba księga kocheleta lub przypowieści. Obecny świat należy do szatana i demonów dlatego w Ewangeliach możemy przeczytać scenę z kuszenia Jeszuy (Jezusa) kiedy to szatan wziął go na wysoką górę pokazał mu wszystkie królestwa i mu powiedział Jeżeli oddasz mi pokłon, dostaniesz je gdyż należą do mnie, zostały mi dane, Dlatego dzisiaj ludzie jak mają problemy kierują się do wróżbitów. Pełno na satelicie (Mam NC+) jest programów z wróżkami typu Ezo gdzie dzwonią ludzie proszą o uzdrowienie, zdjęcie klątwy, czy o pieniądze. Oglądałem niektóre z nich. Ktoś poprosił o gotówkę, musiał podać swoją datę urodzenia i wróżbita kazał mu zagrać w totolotka danego dnia i miesiąca to dostanie gotówkę. Nawet w tym filmie co podałem jako pierwszy, opętany chłopak który spotkał się z uzdrowicielem co mu chciał przekazać swój dar mówił, że krzyż go parzył różaniec parzył. Gdybym ja był demonem i chciał kogoś umocnić w przekonaniu że krzyż i różaniec oczyszcza z demonów i chorób, właśnie tak bym zrobił. Po jakimś czasie dałbym spokój danemu człowiekowi byle on uwierzył że krzyż i różaniec uzdrawia. Cudowna moc przedmiotów ma moc uzdrawiania. To nie Bóg nie modlitwa tylko woda świecona i różaniec oraz modlitwa do matki boskiej uzdrawia. Umacniał bym ludzi w grzechu przeciw Bogu we bałwochwalstwie. Księga wyjścia rozdział 10. Dziesięć przykazań tam jest mowa o bałwochwalstwie. Kościół Katolicki usunął to przykazanie z swego kanonu a ostatnie podzielił na dwa, dlaczego? Bo ludzie stracili by wiarę w moc przedmiotów. W przedmiotach jest moc ale w okultyzmie, pierścień atlanty, amulety pentagramy, i inne. Winnych wierzeniach Ludzie też mają uzdrowiciel. Hindusi, wyznawcy Wudu, Buddyści. Czy różni bogowie mogą leczyć ludzi z różnych wyznań. Wypadku Hindusów tam jest cały panteon bogów i też one uzdrawiają w rytuałach pod wpływem narkotyków w transach. A to nic innego jak różne demony którym niejednokrotnie trzeba składać krwawe ofiary ze zwierząt a dawniej i z ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
został ktoś uzdrowiony na stadionie w Warszawie ? możecie dać świadectwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×