Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja wola

za dużo się mówi o homoseksualiźmie

Polecane posty

Gość moja wola

W efekcie czego niektórzy mają ochotę spróbowac sexu z tą samą płcią.Temat jest tak nagłośniony i na topie,że od pewnego czasu chodzi mi po głowie myśl zeby zrobic to z drugą dziewczyną.I jak mi się spodoba,a podejrzewam ze tak,to zostane bi.I bedę uczestniczyc w paradach równości,bronić praw mniejszości.Gdyby nie było głośno o gejach,les itd.to do głowy by mi przyszło zeby marzyc o sexie z tą samą płcią.A TAK TO NIESTETY WYOBRAŹNIA DZIALA.CIEKAWE CZY TYLKO JA TAK MAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im więcej gada sie o homosiach tym bardziej ich nie cierpię. dopóki nie zaczęły się te debilne tematy, mało mnie to obchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wypowiem się jako chłopak. Gejów nie lubie i ogolnie strasznie wkurza mię ten temat. Jeśli chodzi o lesbijki to sam znam jedna i z chęcią poznał bym jeszcze jakaś. Nie wiem czemu ale kręcą ogolnie lesbijki i nie tylko mnie bo rozmawiałem z kolegami i podobne mieli zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo facetów kręcą lesbijki a mnie geje.Kobiety świetnie sie dogadują z gejami.A nie czułbys sie zadowolony gdyby facet na Ciebie leciał?To połechtałoby Twoje ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, że nie jestem gejem, to popieram ich za odwagę, bo transi dzięki praniu mózgów przez seksuologów siedzą w norach jak szczury, a normalne będzie wtedy, kiedy wyjdą na ulice w sukienkach i spódnicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie pedałow i lesby z kilu prostych powodow są zazwyczaj inteligentniejsi niz sredni hetero są srednio zamozniejsi i bardziej obyci, niz przecietny hetero rowniez ich pojmowanie dobra i zla, uznawane normy i wartosci, w zasadzie caly ich system etyczno-moralny zbliza nas do cywilizowanego swiata. Nie jest fajnie patrzec na rodakow jak wyganiani historycznym lekiem i przyzwyczajeniem z uporem s********ją na drzewo krzyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A nie czułbys sie zadowolony gdyby facet na Ciebie leciał?To połechtałoby Twoje ego" Na pewno połechtało by to moje ego. Mam nadzieje ze nie doczekam się takiej sytuacji. Dlatego tez unikam takich ludzi i nie dopuszczam takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednak boisz sie,ze mógłbys ulec facetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osiemnastoletnia dziewica
Ej słuchajcie dzisiaj zrobiłam mały eksperyment na czacie! Pewnie większość z was uzna, iż jestem zboczona i nudno mi w życiu ale co tam! A mianowicie ustawiłam sobie na szczecińskim czacie nick 'on szuka na teraz' (każdy chyba już w tym momencie domyślił się na czym polegał eksperymencik). Napisałam do kilku facetów z różnymi nickami (coś typu 'pocałuj mnie' albo 'on26') i trzech z nich początkowo wykazywało chęć na spotkanie sponsorowane ze mną :D nie mogłam uwierzyć w to co widzę. Okazuje się, że nie tylko kobiety lecą na łatwy zarobek (oczywiście, że nie tylko kobiety lecą na łatwy zarobek bo od lat wiemy, że faceci też ale nie sądziłam że jak wyskoczę do kogoś z nickiem 'szukam dziewczyny' z taką propozycją to ten na to przystanie! Cóż za heca, nie uważacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×