Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiacyntek

Dobrze ze skonczyłam z jego ojcem,skoro tak mnie traktował?

Polecane posty

Mam 20 lat i od dwóch lat jestem samotną matką.Wychowuję sama synka dwuletniego od początku narodzin jego..Jego ojciec to alkoholik,nie poszanował mnie,ciągle ubliżał,posądzał o zdrady,ze to nie jego dziecko choc nie zdradziłam go nigdy,tesciowa niedoszła rządziła się u mnie w domu,ublizała,poniżała a on nic nie bronił mnie nawet tylko pozwalał jej na to;)wyparł się syna,mnie obsmiewa.,nie chce znac syna własnego,nie interesuje się nim,nie odwiedza go;ma kogos,imprezuje,układa sobie zycie od nowa;0Rozstałam się z nim po urodzeniu syna;))Od niedawna mój dwuletni synek jest bardzo smutny,mało mówi,więcej czasu siedzi cicho.,brakuje mu pewnie taty;)tłumaczę mu ze mamy siebie i poradzimy sobie Sami widzicie lekko nie jest mi,mały skonczy za miesiąc dwa latka.,a za 3 pójdzie do szkoły,i wtedy zaczną się pytania;gdzie jest tata zacznie pytac o to i owo Mam zal do byłego,ze tak skrzywdził mnie a najbardziej mojego synka najchętniej zabiłabym go. Ale wiem,ze musze zrobic wszystko by nie brakowało mu taty i go wychowac na porządnego faceta który poszanuje innych,będzie wartosciowym facetem,nie pijakiem,dzentelmenem,.i dobrym dla innych, A jego ojca nie chce znac,I najlepiej niech sie trzyma z dala od nas;) A teraz opinia Waszym zdaniem,dobrze ze skonczyłam z jego ojcem,skoro tak mnie traktował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś młoda, ale mądra dobrze że z nim zerwałaś nie był wart ciebie i twojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zrobisz jak sprawisz że syn będzie dumny z ciebie, ojciec jak będzie potrzebny to się znajdzie bo nie ten jest ojcem co spłodził tylko ten co wychował a ty kochaj dziecko w końcu samo kiedyś zrozumie dlaczego tak a nie inaczej się sprawy potoczyły skończ studia zarabiaj kupę kasy i nie przejmuj się innymi facetami poza synem i tak dobrze zrobiłaś że odeszłaś od kolesia który okazał się łachudrą zrób wszystko żeby nigdy więcej cię to nie spotkało a syn ci kiedyś podziękuje ;) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak moglas pozbawic dziekcu ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę to dziwne, niby smutna historia a wszędzie wstawiasz " ;) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nim synek pojdzie do szkoly to poznasz kogos wyjatkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×