Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaioie

Dobra praca, tekst koleżanki i średnie wykształcenie bez matury?

Polecane posty

Gość gaioie

Czy wykształcenie średnie bez matury jest średnim wykształceniem? Ja pracuje w biurze po znajomości. Dokładnie to przekładam papierki, wprowadzam dane do komputera, itp. A mam ogólniak bez matury, dzisiaj koleżanka która dostała w tej samej firmie posadę sprzątaczki, jest w trakcie studiów powiedziała mi że mam średnie niepełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz średnie ale to wstyd
matury nie mieć w tych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety masz średnie patałachu, choć dla mnie to żenada, ale nie ja ustalam przepisy. Twój przykład dobitnie pokazuje, że może być głąb bez matury ale ma dobre znajomości i pracuje w urzędzie, a ktoś inny z maturą, w czasie studiów czy nawet już po studiach, pracuje jako sprzatączka:O Powinno być na odwrót, ale niestety ten kraj jest chory bo liczą się dobre plecy, i bele gówno nieuk ma fajną pracę biurową, a osoba co się uczyła sprząta obsrane kible :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego głąb?
Nie wykształcenie zawsze świadczy o człowieku. Wiecie ile jest ludzi mające wykształcenie i tylko to,nic poza tym. Nie lubię się chwalić. Ale ja mam podstawowe,tak podstawowe. Pracowałam,troszkę myślałam i dzis prowadzę coś własnego co przynosi mi dobry dochód. Nie muszę sie narazie martwić o przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wstyd nie miec matury, teraz kazdy moze zdac mature, studia ucza samodzielnosci i ogłady i sam fakt ze komus sie chciało skonczyc studia daje to ze taka osoba bedzie inaczej postrzegana niz ta co ma srednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia może skończyć każdy ale nie są gwarancją że ktoś dostanie pracę a to chyba jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średnie masz, to najważniejsze. nie trzeba mieć matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet sie nie przyznawaj ze tej matury nie masz, osoba po studiach z doswiadczeniem bedzie lepiej postrzegana niz ta ze srednim,jesli chodzi o szanse na rynku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tylko że dziewucha ma plecy skoro ma robotę po znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×