Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zloosnica

11 dzien od stosunku, @powinna byc 06.07

Polecane posty

Gość zloosnica

Witam, przestałam brać tabletki w kwietniu b.r. Ale zawsze dostawalam @ w terminie 28-29dc. Nie zabezpieczamy się bo jak będzie dzidzius to super! W terminie 06.07 powinna przyjść @ ale nadal nic. Kilka dni wcześniej bolał mnie prawy jajnik tak bardzo,ze nie mogłam leżeć na brzuchu. Teraz w sumie wszystko minęło,poza zmęczeniem,sennoscia i brakiem apetytu. Temperaturę mam 37,4. Test robiłam wczoraj,ale nie z porannego moczu i wyszedł negatywny. Co o tym myślicie? Czekać z następnym testem? Będę wdzięczna za każda odpowiedź. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam test 2 dni po terminie @ rowniez nie z porannego moczu i pokazały sie 2 kreski, poczekaj do jutra i zrob test z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloosnica
Czyli najlepiej poczekać do pt,sb żeby test był miarodajny,tak? Czuję się jakbym miała być chora i ta podwyższona temperatura... Mi wyszedł test negatywny,ale wychodzi na to,ze zrobiłam zbyt wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloosnica
Zrobiłam rano test. Ponownie negatywny. Temperatura 37,2 st.C. Objawy jak do tej pory + bóle w podbrzuszu,ale inne niż na @. Chyba przy dwóch wynikach nie ma szans,żeby trzeci test pokazał cokolwiek innego :-( Czy w weekend spróbować ponownie? Już popadam w jakąś paranoje... Co myślicie o wynikach testu i szans na kolejny wynik z innym rezultatem? Będę wdzięczna za odpowiedzi . Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co piszesz jak chcesz być w ciąży.Po to współkowałaś aby być zapłodniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloosnica
Do gość. Niestety nie rozumiem tonu i sensu wypowiedzi. Poza tym prosiłam o odpowiedź na pytanie a nie swobodną twórczość nie mającą nic wspólnego z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj jeszcze z dwa dni i zrób ponownie test, jeżeli wyjdzie negatywny a @ nadal nie będzie to udaj się na beta hcg, wtedy rozwiane zostaną wszelkie watpliwości.Z całego serca życzę dwóch kreseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloosnica
Dziękuję serdecznie za odpowiedź . Zrobię test za kilka dni i zobaczymy. Jak do poniedziałku nie będzie @ pójdę zrobić test z krwi. Jeszcze raz dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×