Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szef nie chce dac odbiega od umowy o prace

Polecane posty

Gość gość

zgosiłam sie na bezpłatny staz z możliwością zatrudnienia, po miesiacu stazu szef powiedział ze jest ze mnie zadowolony i da mi umowę o prace od 1 lipca, pozniej przeciągnał ten okred do 15.. a teraz jest na urlopie i wraca 29 ;/ nie wiem co myslec, dał mi wszystkie dokumenty kadrowe łącznie ze skierowaniem na badania. Pracuje juz ponad miesiąc, doklanie umiem wykonywac swoich zadan a jednak obawiam sie czy nie powie mi DO WIDZENIA jak wróci z urlopu. dodam ze sam poponował ta umowę... co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myslicie na ten temat> bo nie wiem czy pracowac i marnowac czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro dostałas wszystkie dokumenty łacznie ze skierowaniem na badania to moze chce cie zatrudnic ale przez ten jego urlop to sie odwleka poczekaj az wroci i popytaj kogos w kadrach czy jest umowa dla ciebie jak nie bedzie to pewnie powiedza ci ze masz z nim pogadac to tak zrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g1
a ja uważam, że zrobił to celowo, przeciągając do urlopu a potem sprawa się rozmyła. Mam nadzieję, że udokumentowałaś, że tam pracujesz, bo od sierpnia pewnie będziesz szukać pracy. Ludzie nie mają skrupułów teraz a jak ktoś ma troszkę władzy to czuje się zupełnie bezkarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy weszly dotacje do zatrudnienia na staz to jest częsta praktyka , sam po nią sięgam ale takie są teraz prawa rynku i wywalczonej demokracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×