Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marycha44

wycieczki zagraniczne

Polecane posty

Gość miki

BYLEM NA WCZASACH Z PRIMA PRAVEL , www.prima-travel.pl  w Egipcie , polecam

bylo wspaniale i komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoll

Jeśli szukacie dobrze zorganizowanych wyjazdów w dalekie kraje to sprawdzi się biuro podróży Łachmański Travel www.lachmanski.pl z Poznania. Świetnie organizują wyjazdy, wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik i mają całkiem przyzwoite ceny. Wyjazdy często organizują wokół lokalnych festiwali i świąt, także jest to dla wycieczkowiczów duża atrakcja. Duży plus też za pilotów, to zdecydowanie ludzie z pasją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja również z całego serca polecam Łachmański Travel www.lachmanski.pl

Bez dwóch zdań to najlepsze biuro podróży z jakiego oferty miałem okazję korzystać. Nie tylko mają ciekawą ofertę, która wyróżnia się na tle innych biur. Przede wszystkim muszę pochwalić taką uczciwość, transparentność i wywiązywanie się z planu wycieczki :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LikeMountain

Nie jestem pewna ale chyba w powyższym biurze widziałam wycieczke na biegun północny 😉 Moje marzenie, póki co narazie, na które nie stać mnie 😛 115 tys za osobę no to tak trochę nie bardzo hehehe 😛  ja tam wybieram sie w przyszłym roku z biurem podróży Coraltravel, zreszta jak co roku. Zawsze sa jakies super oferty 😉 albo korzystam z first minute albo last minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Dworakowska

Mam za sobą kilka wycieczek zorganizowanych totalnie przeze mnie. Krok po kroku piszę jak to zrobić. Walić biura podróży. Zapraszam: https://cutt.ly/AeXtPgK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barvinka

Niekoniecznie, sama czesto wybieram się z biurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również, szczególnie jesli chodzi o atrakcje sportowe. Na wakacjach lubię spędzać czas aktywnie, nie przepadam za siedzeniem w miejscu. Wycieczka objazdowa z biurem jest ciekawsza i bezpieczniejsza. 

W ostatnim czasie zapisałam się na kurs kajakarstwa górskiego organizowane przez M Canoe. 

https://www.m-canoe.pl/blog/posty/kurs-kajakarstwa-gorskiego-gdzie-najlepiej-zrobic-i-jak-przebiega-

Na stronie jest opisane jak wyglada taki kurs. Kajakarstwo górskie wymaga wiekszego zaangazowania niż tradycyjne morskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbu58

super wyprawy organizują w travelinc - to głownie rejsy statkiem w najniezwyklejsze zakątki świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłam ostatnio pare razy z Coral Travel i szczerze mówiąc fajne to biuro - niezle organizuje, pilnuje dba o bezpieczeństwo. moim zdaniem super

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My ostatnio zorganizowaliśmy sobie wypad do Włoch. Znaleźliśmy przystępne kwatery i wynajęliśmy transport. Było super. Mogę poleci super firmę transportową - AJM Transport z Krakowa. Bardzo nam pomogli pryz organizacji wyjazdu i zaproponowali kilka ciekawych opcji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×