Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Łazienka otwarta na sypialnię

Polecane posty

Gość gość

Jakie macie zdanie na temat takiego rozwiązania? Powiem szczerze, że jak pooglądam gotowe stylizacje tego rodzaju to bardzo mi się to podoba, ale sam chyba nie zdecydowałbym się na taką aranżację w swoim mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy w życiu ,gdzie miejsce na intymność?no chyba że mieszkasz sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem takie pomysły są mało praktyczne i wyglądają dobrze tylko na zdjęciach katalogowych podstawowy argument przeciw to wilgoć, trzeba by zrobić super wentylację, żeby pleśni nie zaczęła rosnąc w sypialni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super w domu z 3 łazienkami i z sypilani mam lekki korytarz i drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absurd i głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibel koło łóżka? ciekawe może, ale nie dla mnie, aż tak to nie lubię eksperymentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można poeksperymentować. Przy podejmowaniu decyzji należy uwzględnić takie czynniki jak wilgoć i jak skutecznie odprowadzać, jakiś dobry system wentylacyjny. Nieprzyjemne zapachy to byłby dla mnie problem, dlatego bym zrezygnował z załatwiania grubszych spraw w takiej łazience. Bardziej służyło by mi to jako oaza relaksu, wtedy miało by to jakiś sens. Można by w takiej łazience umieścić jakąś wannę z hydromasażem, zestaw mebli łazienkowych z umywalką co by służyło jako toaletka www.roca.pl/serie-zestawow-mebli-z-umywalkami, przytulna drewniana podłoga i kryształowy żyrandol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można poeksperymentować. Przy podejmowaniu decyzji należy uwzględnić takie czynniki jak wilgoć i jak skutecznie odprowadzać, jakiś dobry system wentylacyjny. Nieprzyjemne zapachy to byłby dla mnie problem, dlatego bym zrezygnował z załatwiania grubszych spraw w takiej łazience. Bardziej służyło by mi to jako oaza relaksu, wtedy miało by to jakiś sens. Można by w takiej łazience umieścić jakąś wannę z hydromasażem, zestaw mebli łazienkowych z umywalką co by służyło jako toaletka http://www.roca.pl/serie-zestawow-mebli-z-umywalkami, przytulna drewniana podłoga i kryształowy żyrandol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicjana
Wydaje mi się, że bezpieczniej było by zrobić łazienkę przy sypialni ale jako osobne pomieszczenie, ale też w takim stylu aby łazienka nie była taka zimna tylko bardziej przytulna i nawiązywała do sypialni. Jeżeli chodzi o relaks to kojarzy mi się taka wanna na zdobionych nóżkach. http://www.roca.pl/wanna-zeliwna-170x85-cm-biala-zew-newcast-classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, ze chodzi tu bardziej o sama łazienkę, bez ubikacji. Nie wyobrażam sobie tego w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ktos poda choć jeden plus takiej łazienki! To jakiś absurd. Ja widzę same minusy: - śpiąc słuchasz pierdów dochodzących z toalety -mąż widzi jak zmieniasz podpaski - wąchacie wzajemnie wonie swoich odchodów -jest zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czulabym sie jakbym spala w lazience. Rownie dobrze moznaby poscielic sibie w wannie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
fajny pomysł - w dużym domu z np 3 łazienkami - tak :) jak tu pisza niektórzy - wc nie musi być koło łózka :D:D bzduraaa, wiadomo że jak się ma duży dom to sypialnia nie ma 15m2 tylko np 25m i więceeej ;) i łazienka jest oazą relaksu, wnna wolnostojąca.... jestem ZA, trzeba to tyko fajnie zgrać cyt. - śpiąc słuchasz pierdów dochodzących z toalety (jak się śpi to się nic nie słyszy) -mąż widzi jak zmieniasz podpaski... :D:D o bossz, a kto teraz używa tych książek telefonicznych :O:O bleee - wąchacie wzajemnie wonie swoich odchodów... coś takiego... a w normalnej łazience jest inaczej?? -jest zimno.. DLACZEGO/ tego nie pojmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to widzi jak zmieniasz tampona - fajniej? W normalnej łazience są drzwi i smród nie idzie do łóżka. Powiem ci tak - znam kilka znajomych małżeństw które swobodnie pierdzą leząc obok siebie bo nie chce im sie wyjśc do toalety - takim ludziom ten typ łazienki będzie odpowiadał. Ja nie wyobrażam sobie takiej sytuacji i tą sferę życia związaną z wydalaniem i fizjologią chcę zachować dla siebie i najchętniej toaletę zaprojektowałabym na strychu zeby móc swobodnie się tam czuć a nie lękać się że mąż akurat będzie przechodził obok i usłyszy choćby ciche cyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam odplyw na wanne w sypialni,ale narazie jej nie zainstalowalismy,w jej miejsce jest szafa,moze kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowoczesnych domach coraz częściej można spotkać sypialnię połączoną z łazienką, które stają się standardem. Połączenie łazienki z sypialnią ułatwia nam poranne i wieczorne korzystanie z wanny, czy umywalki, ponieważ nie musimy wówczas korzystać ze wspólnej rodzinnej łazienki i czekać w kolejce na swoją kolej do porannej toalety. http://www.perfecthome.com.pl/produkty/armatura/ceramika-lazienkowa/umywalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×