Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aska24

cwiczenia z Ewa Chodakowska kto sie dolacza?

Polecane posty

Gość aska24

hej. od 3 dni cwicze z Ewa Chodakowska, dzis w sumie bedzie 4 dzien moze ktos sie dolaczy? bedziemy sie dzielic swoimi sukcesami? z kims zawsze razniej:) chtos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, trenuję z Ewą 20 dni skalpel, skalpel z krzesłem (wreszcie znalazłam w necie!) i killer ize względu na przepisy brakuje mi tylko do szczęścia... KSIĄŻKI. Wiem, że trzydzieści parę złotych to nie wiele ale jestem "biedna studentką";P dlatego mam pytanie do Was czy ma któraś z Was do sprzedania??? może być zapisana byle by nie była "wyświechtana" i żeby kartki były na swoim miejscusmiech.gif zależy mi na przepisach Ewy. janiak.km@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandakiki
Jaaaa! zaczęłam przedwczoraj, idzie super, do tego kupiłam figura extraslim zeby spalac wiecej tliszczyku i jest super. Ewki cwiczenia najlepsze, nie sa nudne a sa skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny możecie mi rozpisać po kolei ćwiczenia z skalpela? Bo kurde internet mi się skończył znaczy transfer i lipa ćwiczyć nie mogę :( wszystko na marne idzie, teraz jestem na telefonie a na youtube wejść nie mogę bo od razu mi całą kasę z konta zjada. Proszę was o wsparcie! Z góry dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, janiak.km gdzie znalazłaś skalpel (2) z krzesłem??? ja szukałam i nigdzie nie mogłam znaleźć..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skalpel II znalazłam na chomiku kolorowooka_ p.s. masz może książkę Chodakowskiej, albo znasz kogoś kto by odsprzedał:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można iść do kafejki internetowej albo do rodziny/ znajomych / sąsiadów, którzy mają internet i ściągnąć sobie Skalpel z youtube (są różne programy do ściągania z youtube, które bez problemu sobie wyguglacie, ja kumata w tym specjalnie nie jestem, a bez problemu dałam radę, ściągneło się szybko), Ewa umieszcza dużo treningów na swoim kanale na youtube za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×