Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jola22322123

Nerwica w ciąży a wpływ na dziecko.

Polecane posty

Gość Jola22322123

Od grudnia tamtego roku leczyłam się na nerwice natręctw w tym fobię związaną z brudem, objawy choroby przeszły w małym stopniu po leczeniu dopiero po kilku miesiącach. W marcu zaszłam w ciążę więc natychmiast z skonsultacją z psychiatrą lek odstawiłam. teraz jestem już w 17 tyg ciąży i mam dalej napady lęku,nie uzasadnionej paniki i strachu. sądzę że, pozbyłam się nerwicy natrectw bo nie mam nawracających mysli ale fobia została. Robię wszystko żeby ją pokonywać robię to dla mojego maluszka ale niestety nie raz nie umie się opanować,wpadam w szał który trwa krótko bo boję się o dziecko,chciałabym bardzo zapanować nad swoimi emocjami ale czesto jest tak że, nie potrafię,robię się kłótliwa i wpadam w płacz.Wiem że nie jest to napewno zdrowe ani dla mnie ani dla dzidzia nie wiem jak temu zaradzić.Martwię się o córeczkę że przez moje zachowanie cierpi już w brzuszku:( nie chce jej sprawiać przykrości ale w nerwicy nie ma uproś;( Czy są kobiety tu na forum które też w trakcie trwania ciąży miały lęki, wpadały w złość,furię i panikę? i urodziły zdrowe dzieciaczki, nie płaczliwe jak to się mówi że znerwicowana mama urodzi marudne dziecko, mnie nie interesuje jakie ono będzie ale byle było zdrowe. Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×