Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kominki w salonie

Polecane posty

Gość gość

Jakie macie kominki, macie w ogóle? Bardziej w celu designu czy tego, żeby faktycznie pomagały ogrzewac pomieszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie był w planie ale salon b. duży i zrezygnowaliśmy, bo z kominka kopci i co roku trzeba malować! a ja mam 20 rolek tapety! zreszta salonu i tak nie ogrzeję , bo jest strop wysoki, 40 m/2 i pali się i tak na cały dom w kotłowni zresztą późno wracamy z pracy i właściwie nie ma czasu na romantyzm - szybki obiad, lekcje,..wyjazdy do marketu, korepetycje... no może w małym domu i bez dzieci, to zdaje egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda jak piekarnik, i ja wolę go mieć w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kominek w salonie . Ogrzewam nim wspomagająco ,bo mam pompę ciepła .Ale jak były te mrozy to paliliśmy codziennie . i co ? masakra . Choć ciepło z kominka jest " lepsze " niż z pompy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to pompa ciepła czym jest napędzana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prądem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam, na początku ogrzewał cały domek [ mały ok. 240 m2] ale po założeniu CO rozpalamy sporadycznie, dla nastroju za bardzo jednak brudził, sufit przydymiony, pył przy opróżnianiu popielnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominkomania
Atrapy kominków są fajnym rozwiązaniem szczególnie w mieszkaniach w bloku (chociaż ja mając dom zdecydowałam się na taki kominek na świece - nie ma brudu i kurzu tak jak w tradycyjnym kominku). No i to dużo tańsze rozwiązane:) Najtańszy kominek na świece jaki znalazłam kosztuje na Allegro niecałe 200zł chociaż ja kupiłam trochę większy i droższy. Ale wieczorami przy zapalonych świecach klimat ten sam co przy prawdziwym kominku. Można wpisać w Allegro "kominek na świece" i jest kilka fajnych opcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×