Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dołektotalny

Czy kriolipoliza dziala czy to kolejny chwyt marketingowy?

Polecane posty

Gość dołektotalny

Czytalam wiele opinii, ze naprawde dziala, ale wtedy zastanawiam sie, czemu grubsze celebrytki sa wlasnie grubsze. Przeciez mialyby pieniadze, zeby zainwestowac w takie zabiegi. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najwyzej punktowana odpowiedz
Po pierwsze kriogenika jest dosyc mloda i ludzie poprostu sie boja byc kozlami doswiadczalnymi. Po drugie jak na to nie spojrzec pozostaja po tym zwisajace faldy skory ktore wygladaja o wiele gorzej jak odrobina tluszczyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nawiązaniu do ostrzeżenia zamieszczonego na stronie www.przelomwodchudzaniu.pl chcielibyśmy sprostować kilka istotnych aspektów w nim poruszonych. Na początku wiadomości czytamy " Na świecie istnieją tylko dwa urządzenia medyczne wykonujące zabiegi kriolipolizy - LipoCryo oraz Zeltiq ", jest to niestety nie prawda, ponieważ aby mówić o kriolipolizie, muszą być spełnione co najmniej 3 warunki konieczne do jej zajścia: • podciśnienie (głowica zasysa fałd skóry, ogranicza tym samym przepływ krwi w obszarze zabiegowym, co skutkuje lepszym odprowadzeniem ciepła - schłodzeniem tkanki), • ujemna temperatura zabiegowa i obecność membrany przeciw zamrożeniowej (porównanie użycia membrany przeciw zamrożeniowej do założenia kożucha wchodząc do kriokomory jest błędne, ponieważ ujemna temperatura nie świadczy o mrożeniu tkanki, lecz o szybszym i skuteczniejszym odprowadzeniu z niej ciepła. Na tak zwany "chłopski rozum" jak mamy temperaturę ciała około +36oC i temperaturę głowicy +3oC różnica temperatur jest tylko 33oC, w momencie kiedy głowica osiąga temperaturę -8oC, różnica ta wzrasta do 44oC, co znacząco przyspiesza sam proces chłodzenia oraz potęguje jego efekt, który przestaje być powierzchniowy - sięgamy głębszych warstw tkanki tłuszczowej), • czas zabiegu - minimum 52 minuty (przy założeniu, że temperatura zabiegowa jest na poziomie -8oC, uczeni z Cambridge wykazali, że aby w ogóle mówić o indukowanej zimnem apoptozie adipocytów, potrzebne nam są 52 minuty aktywnego chłodzenia (odprowadzania ciepła) z tkanki tłuszczowej, więc rezultaty urządzeń, których zabieg jest krótszy niż 52 minuty poddaję w wątpliwość... Porównując urządzenia LipoCryo do protoplasty metody odchudzania zimnem - Zeltiq'a popełniamy duży błąd. Przede wszystkim, przedstawione przez nas warunki niezbędne do uśmiercenia adipocytów niestety nie występują w zabiegach urządzeniem LipoCryo. Producent chcąc "podpiąć się" pod sławę i renomę Amerykańskiej firmy Zeltiq, nie mówi wszystkiego. Urządzenie Zeltiq bowiem pracuje ujemną temperaturą, używa zabezpieczenia membraną przed odmrożeniem oraz czas jego zabiegu to 60 minut. Fakt, iż wiele jest chińskich urządzeń, które zalewają nasz rynek jest oczywisty. Ale stwierdzenie, że LipoCryo jest tak dobre jak Zeltiq i tylko te dwa urządzenia potrafią uśmiercać komórki tłuszczowe zimnem, jest wielce przesadzone. Zespół Shar-Pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubsze celebrytki nie odchudza sie ta metoda bo ona działa na małe obszary ciała takie około 15 na 20 cm czyli by odchudzić np jedno udo trzeba by wykonać kilkanaście godzinnych zabiegów, jest tez limit związany z tym ze organizm musi zmetabolizowac ten tłuszcz, nie można zrobić zabiegu na ten sam obszar częściej niz w przeciągu dwóch miesięcy Zatem świetny zabieg jeśli ktos chce pozbyć sie oponka prze pępka, bryczesow na udach lub fałdek nad kolanami Ja wyszczuplające obszar nad kolanami, widoczny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiadam sie jako zwykla forumowiczka, ktora miala ten zabieg kilka tygodni temu. Wszyscy szukaja takich wypowiedzi, a malo ich jest. Wiec ja sie wypowiem. Minelo juz 7 tygodni od zabiegu i efektow brak. Nie sadze, ze po 3 miesiacach cos sie zmieni. Mialam zabieg kriolipolizy na brzuchu, tluszcz wciagnelo bardzo gleboko do glowicy, od momentu rozpoczecia wciagniecia do konca trwalo to wszystko razem 40min, temperatura spadala systematycznie, po ok. 10 minutach bylo to minus 10 stopni. Na forach jest sama reklama, niby to wapowiadaja sie klienci,a tak naprawde to studia kosemtaczne. jesli w komentarzu jest nazwa studia + ubylo mi 5 czy 7 cm + slowo "polecam", to na pewno wpisali to pracownicy/ wlasciciele studia. Ciekawe jak studia kosmetyczne skomentuja moja wypowiedz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po takim zabiegu i jestem zadowolona. Na początku podeszłam do tego sceptycznie, ale efekty są bardzo dobre. Po jednym zabiegu mam 4 cm mniej w talii, tylko trzeba wybrać dobra klinikę z dobrym sprzętem (www.e-amaryllis.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kriolipolize miałam 2, 5 msc temu a abacosun. były to uda, po takim czasie nie ubyło mi nawet 0,5 cm więc wiem jedno to wielka ściema. Nie dajcie się nabrać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyk: dwie wypowiedzi negatywne, dwie z linkami. Uroki kafeteriowej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie ze pozytywne opinie sa zawsze podparte linkiem ! Salony ktore kupily sprzet musza odrobic straty ;) Rozumiem to! Zrobilam dochodzenie i szczerze jak slysze haslo ze zabieg sam w sobie nie dziala trzeba cwiczyc aby zobaczyc efekt to nie potrzebuje zabiegu moge cwiczyc! Slyszalam opinie bardzo duzej ilosci osob ktore zrobily sobie ten zabieg efektow brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie pobije mojego pomysłu na schudnięcie. generalnie kriolipoliza musi działać ponieważ już samo wystawianie organizmu na temperaturę poniżej bodajże 18 stopni powoduje zwiększenie metabolizmu i zamianę w danym miejscu tłuszczu zwykłego na brunatny. W zimie mam czasami chłodno w mieszkaniu w dzień (chociaż śpię w temp. 25-19 stopni) i jestem chuda ale własnie kiedy chciałam schudnąć wyszłam na podwórko w krótkiej kurtce, odsłoniłam brzuch i siedziałam tak godzinę słuchając muzyki :D Jaka desperacja ale przynajmniej za darmo. Trochę podziałało. Teraz ważę 50 kg na 169 cm więc moje "dziwne" metody działają ale niestety mogą się skonczyc zle więc są głupie ale ja byłam zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadyma
Działa i to bardzo dobrze. Osobiście polecam kriolipolize w Vici Clinic w Krakowie - to tylko 45 minut i 99 zł, a efekty naprawdę są niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wykonany jeden zabieg criolipolizy na brzuch sprzętem Zeltiq w Vesunie. Chciałam się pozbyć moich faldkow na brzuchu i bokach. Ogólnie dbam o siebie, ćwiczę i dobrze się odżywiam, ale moja oponka na brzuchu nie zmniejszała się praktycznie wcale, najgorzej oczywiście było z bokami. Tak więc postanowiłam, że spróbuję metody wymrażania. Ogólnie po konsultacji wyszło, że potrzebuję 2 przyłożeń na przód brzucha i 2 przyłożenia na boki. Zabieg wyglądał tak, że moj boczek został wessany do pojemnika i tak przez godzinę leżałam a później drugi boczek, także trzeba się nastawić na około 3 h leżenia, ale mozna też sobie odespać, albo coś poczytać. W sumie miałam takie dwie sesje. Sam zabieg nie był bolesny, ale bezpośrednio po jest masaż tego miejsca i to było średnie uczucie. Zabieg wykonywała mi pani Elżbieta, polecam ja, jestem zadowolona z efektów. Po 2 miesiącach miałam już super efekt a końcowy jest po 3. Na zdjęciach przed wszystko mi się 'wylewało' ze spodni a teraz nic nie wystaje, także dodatkowo zyskałam talię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga121295

Muszę też podpiąć się do pozytywnych opinii.Robiłam zabieg 3 m-ce temu , widać różnice może nie jakaś super ale jest.Usuwałam brzuszek i boczki po 3 miesiącach poszłam na ponowny zabieg.Teraz czekam na rezultat .

Na pewno się zdecyduje jeszcze na jeden czyli 3 przyłożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula

Hej ja miałam 1 zabieg na brzuchu, schudłam już po ciąży do wagi sprzed zostało mi jakieś 3/4kg miałam zabieg po 7mies po cesarce, bo niestety na brzuchu jest tłuszczyk którego pozbyć się nie umiem dieta i ćwiczeniami i ogólnie pow tak, szału nie ma ale to 1 zabieg w cenie grouponowej gdzieś na warszawskim Ursynowie ale wydaje mi się ze waga która stanęła i nie chciLa ruszyć o gram troszkę teraz spadła i ten brzuch może nie jest płaski ale jest tak jakby Hmm jędrniejszy? zapłaciłam chyba 80 zł za zabieg i dla świetego spokoju pójdę jeszcze na jeden mówią ze trzeba pojsc na jakieś 5/6 , kiedyś byłam na udach na liposukcji ultradźwiękowe i szczerze mówiąc był lekki efekt ale on trwał ze 2 mies bo ten tłuszcz musi sam wydostać się z organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×