Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ogienica

Piekarnik z opcją samoczyszczenia

Polecane posty

Gość Ogienica

Cześć. Wiem, że teraz piekarniki mają takie coś chyba w standardzie, mój anachroniczny niestety nie. I szukam czegoś, co efektywnie by działało, bo domyślam się, że jakościowo piekarniki różnią się pod tym względem. Mówię o pirolizie, bo chyba tak to się nazywa. Oczywiście najważniejsze, żeby dobrze piekł, ale fajnie by było, jakby to samoczyszczenia było efektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczek13
Tak samoczyszczenie to inaczej piroliza właśnie. Kilka firm ma w swojej ofercie piekarniki z tą funkcją. Ja mam Whirlpoola i przyznam, że piroliza to bardzo duża wygoda i oszczędność czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milionowy gość
Ja też mam z samoczyszczeniem pirolitycznym Elektroluxa. Super piecze.Fajne jest to, że wtedy gdy coś upiekę a nie zabrudzi to piekarnika wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką. Gdy zabrudzi-włączam pirolizę i ładnie wypala syf. Nie daj się namówić na katalizę. Po każdym użyciu trzeba włączyć samoczyszczenie, bo te szorstkie wkłady bardzo chłoną zapachy a nie da się ich przetrzeć. Na dodatek te wkłady trzeba wymieniać co jakiś czas i kosztuje to kilkaset złotych...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazista
można używać zarówno określenia piroliza jak i pyroliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobofruit
Bardzo fajna funkcja. Mój piekarnik ma właśnie pirolizę i uważam, że to duża wygoda i oszczędność czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka78
Też myślę że to super opcja. Wybierając piekarnik poszukaj właśnie z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zannajoanna
Jeśli chodzi o firmę, która ma w swojej ofercie piekarniki z pirolizą to na pewno jest to Whirlpool. Siostra ma właśnie ich sprzęt i bardzo sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitak223
też słyszałam o funkcji pirolizy. Na czym dokładnie to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zannajoanna
piekarnik rozgrzewa sie do temp. 500 stopni w której wszystkie zabrudzenia zostają spalone na popiół, który można w prosty sposób usunąć np. wilgotną gąbką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitak223
o to faktycznie duża wygoda. Zresztą kto lubi czyścić piekarnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zannajoanna
dokładnie. oszczędzamy nie tylko czas, ale i nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalcia2
jeśli uda się znaleźć coś przyzwoitego i mało awaryjnego, to i piroliza się przyda. ale priorytetem jest, żeby piekarnik dobrze piekł i miał trochę funkcji na przygotowywanie dań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Ninka
Polecam piekarniki firmy Bosch, jest kilka modeli z opcją samoczyszczenia, jednak taki piekarnik jest wtedy dużo droższy. Pytanie czy jest jest to funkcja tak bardzo potrzebna w piekarniku. Zazwyczaj coś automatycznego nigdy nie spełni do końca naszych oczekiwań co do utrzymania czystości. Polecam zapoznać się z tym zestawieniem http://ranking-piekarnikow.info.pl/ znajdziesz tamte najpopularniejsze aktualnie piekarniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
integra smart to świetny piekarnik, bo ma wiele przydatnych opcji - nie tylko termosonde ale ogolnie rozne przydatne funkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bikinka_888
Ja mam BEKO BIR35400XMS, jest tam opcja czyszczenia wlasnie katalitycznego. Szczerze? Nie wyobrazam sobie znowu czyscic godzinami jakims mleczkiem az do opadu sił i wkur...zenia absolutnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Bikinka_888 a jak sam sprzęt ci się sprawdza przy pieczeniu i wgl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamakamar
U mnie od swiat jest BEKO BIR35400XMS, jest tam mozliwosc czeszczenia katalitycznego. Polecam kazdemu, czyszczenie piekarnika to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bikinka_888
@gosc -pytalas o to jak sie sprawdza. No więc jak dla mnie perfekto - przede wszystkim piecze równomiernie, co jeszcze nigdy mi sie w poprzednich piekarnikach nie zdarzylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka1
zdecydowanie BEKO ;) kupowałam na media expert ostatnio i większość ich nowych piekarników ma panel katalityczny, który odpowiada za samoczyszczenie, super sprawa i ułatwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No beko to klasa. Plus w tym twoim ME teraz jakies mają promki z odroczeniem płatności czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest coś, ze płącisz pól teraz i pół potem. SPoko opcja swoja drogą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokowiroweczka
potwierdzam to co mowia poprzedniczki. Beko w okreslonej polce cenowej oferuje teraz chyba najlepsze na rynku piekarniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam beko z me, brałam bo wychodziło cenowo korzystnie ale jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekarnik whirpool

ja ma piekarnik whirpool,dziś niestety przy samoczyszczeniu pękła szyba wewnętrzna w drobny mak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×