Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pketrop

seperacja walka o dziecko sad czy dostane dziecko na 2 dni i 1 noc ? pomozcie/

Polecane posty

Gość pketrop

jestem w speracji miesiac zona nie godzi sie na seperacje i nie chce mi dziecka dac na noc tylko na dzien sobote i niedziele . .. ma jakies zastrzezenia a mieszkala ze mna prawie dwa lata .dziwne ..jak myslicie czy sad da mi dziecko na piatek noc sobote i niedziele czy mam jakies szanse? BO TO JA ODESZLEM A ONA MA DZIECKO I DOSTAJE PIENIADZE Z ZADU I JA PLACE ALIMENTY ... JAK MYSLICIE / PROSZE O POMOC I RADE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie się, że ci nie chce dac dziecka, jak ty jesteś upośledzony umysłowo i nawet krótkiego postu nie umiesz porządnie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pketrop
UPOSLEDZONY TO JA NIE JESTEM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak sad Ci przyzna wizyty dziecka na noc, to jak zona sie uprze i Ci go nie da to i tak nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
male dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pketrop
10 miesiecy . musialem odejsc zona mnie ignorowala ponizala i tylko chciala abym pracowal i pracowal i oszczedzal a ona tylko podrozowala po 2 miesiace na rok i o mnie to sie nie martwila tylko ze wiecej zaoszczedze dla nas tak naprawde to powiedziala mi ze jesli musi dac troche pieniedzy na mieszkanie i na zywnosc to sobie znajdzie kogos kto ja bedzie utrzymywal i dziecko a ojciec jest nie wazny to znaczy ze ja musze placic na dziecko . i mnie tylko lubi . Zawsze kto odchodzi jest najgorszym a to nie prawda kochalem ja a jednak musialem wybrac normalne zycie a nie cyrk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź dobrego adwokata i walcz, szansa zawsze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko karmione piersią czy mlekiem modyfikowany ? Ja myślę ze szanse są nikle. Obawiam się że sad powie ze dziecko za male żeby być z daleka od matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pketrop
Dziecko karmione mlekiem mod 4 miesiace i juz ok 1 miesiac je normalna zywnosc . Sam gotuje dla malenstwa i opiekuje sie 1 raz na tydzien i po pracy spedzam ok 2 godziny i cala sobote i niedziele przy obecnosci zony , mam nadzieje ze bedzie ugoda lecz zona nie rozumie ze mezczyzna tez ma uczucia i potrafi kochac .,wiec bede walczyl .,dziecko musi miec normalny dom i dobra edukacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli masz kase to wynajmij adwokata i to dobrego bo bez niego nic nie zdziałasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×