Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mimesis1990

za duży popęd?

Polecane posty

zastanawiam się czy jest ze mną coś nie tak...wydaje mi sie, że mam za wysokie libido. Mam 24 lata, od kilku miesiecy nie mam chlopaka (zostawil mnie, bo czul, ze traktuję go przedmiotowo, tylko do zaspokajania potrzeb i w sumie troche w tym racji), ciagle mysle o seksie, wszystko kojarzy mi sie z seksem, ciagle fantazjuję, w głowie wymyslam kolejne pikantne scenki z udzialem mezczyzn, ktorzy mi sie podobaja. Kiedy mialam chlopaka to i tak nie wystarczal mi seks 1x dziennie, ale ja musze miec kilka razy dziennie najlepiej pod rzad, a i tak ciagle mi malo. Ostatnio zauwazylam, ze staje sie coraz bardziej smutna, zdolowana, unikam ludzi, zazdroszcze innym kobietom, ze maja facetow, maja zycie erotyczne, a ja? Zauwazylam tez ze ten poped moge zaspokoic jedynie wtedy kiedy najem sie bardzo duzo niezdrowych rzeczy (kompulsywne jedzenie:/) i nie wiem co mam robic? Ostatnio sporo schudlam, wzielam sie za siebie, nie jestem brzydka, a przez takie zajadanie moge zaprzepascic to co osiagnelam. Seks z przypadkowa osoba to nie dla mnie, ale tez nie potrafie znalezc faceta, nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Czy dobrym rozwiazaniem byloby pojscie do seksuologa, albo psychiatry i stlumienie jakos tego popedu? z gory dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×