Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pola@

Dieta low carb SCHUDNE 30KG

Polecane posty

Gość Pola@

Zaczynam od jutra diete low carb. Troche o niej poczytalam i bardzo mi odpowiada. Zbijam z duzej wagi 100kg. Zaczynam od jutra, bo dzis jeszcze chce zjesc wszystkie swoje smakolyki typu bulki, zapiekanki z serem, lody zostaly, czekolada i chipsy. Zapraszam jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mozesz zaczac od dzis i juz nie jesc tych wszystkich badziew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony dzieciak
No jak chcesz zaczac odchudzanie od wp********ia wszystkiego co masz podreka to chyba jest ci pisane bycie gruba swinia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka26
a co to za dieta? ja mam zamiar za tydzien zacząć diete kopenhaską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony dzieciak
taka dieta ze wpierdalasz wiecej bialka i tluszczow a mniej weglowodanow, czyli dobra dieta na cale zycie, a nie na 13 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony dzieciak
taka dieta ze wpierdalasz wiecej bialka i tluszczow a mniej weglowodanow, czyli dobra dieta na cale zycie, a nie na 13 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka26
ale dzieciaku masz kulture słowa no no.... czyli cos w podobie do dukana z tą dieta tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola@
boże co za chamstwo. Cytrynko tak, jesz mniej weglowodanow, pilnujesz bialka i tluszczy, i chudniesz. Namowila mnie moja kolezanka, ktora schudla na niej szybko 25kg. Jadlospis jest taki: śniadanie: 2 jajka +warzywa/ twarog +warzywa/ 3 lyzki owsianych, maly jogurt, posypane truskawkami/ 2 Wasy z szynka +warzywa. To oczywiscie wymiennie jesz. II sniadanie: maly owoc lub kawka z mlekiem Lunch: zupa lub leczo z warzyw. Chodzi o to, zeby ten posilek byl warzywny i raczej lekki, blonnik z warzyw dobrze przeczyszcza kiszki i daje witaminy. Obiadokolacja: 200 miesa lub ryby obojetnie jakiego +warzywka polane oliwka. Ten posilek trzeba zjesc najpozniej o 18. Takie posilki daja sile, nie brak tu skladnikow odzywczych i witamin i wspaniale sie chudnie. Zamierzam sprobowac. I prosze nie drwic, ze dzis jeszcze robie uczte, po prostu jakby zegnam sie z moimi przyjaciolmi, mam problemy psychiczne i jestem uzalezniona od jedzenia. Od roku skacze po roznych dietach i dlatego tak przytylam :-( Zapraszam do wspolnego odchudzania LOW CARB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola@
Aha, w posilku lunchowym zamiast zupy lub lecza moze byc salatka warzywna. To chyba wszystkie zasady. Podobaja sie? Trzeba tez starac sie duzo pic, zeby wyplukac toksyny zalegajace, woda, kawa, herbaty ziolowe i owocowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka26
piszesz, ze "skaczesz po dietach", pytanjie mam zatem, czy stosowałas dietę kopenhaską? Kilka moich znajomych ją stosowało, efekty rewelacyjne, hmmmm tzn zalezy jakie kto ma oczekiwania, ja chciałąbym schudnąć jakieś 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola@
Tak, kopenhaska jest dobra na 5kg. Dobrze oczyszcza ze zlogow w kiszkach. Niestety jest niskokaloryczna, ok. 600kcal dziennie i bardzo oslabia i spowalnia metabolizm. Mnie rozregulowala i rzucilam sie jak glupia na jedzenie taka bylam wyglodniala, no ale moze to tylko ja, bo mam problem z jedzeniem. Sprobuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaa

Mi się sporo udało schudnąć dzięki tej stronie:

dietalux.wordpress.com

warto sprawdzić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×