Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Reniaaaaa!

Współżycie

Polecane posty

Gość Reniaaaaa!

Witam! Dziś współżyłam z moim chłopakiem bez zabezpieczeń, wszystko było cudownie do chwili. Mianowicie, mój chłopak jest bardzo zapobiegawczy jeśli chodzi o te sprawy, dlatego w którymś momęcie wyciągnął go z pochwy. Po wyciągnięciu zobaczył że na wierzchu mojej pochwy jest coś białego ( w dosyć dużej ilości), a na początku jego członka też jest coś białego ( miejsce gdzie zaczyna się penis). Teraz jesteśmy w dużej kropce ponieważ, nie wiem czy to on we mnie doszedł czy to jest mój jakiś płyn. Dodam jeszcze że po wyciągnięciu zwalił sobie, aby " dojść" i po chwili poleciała bardzo duża ilość spermy ma na rękę. Z tego co wychodzi to mam teraz dni niepłodne, za 4 dni powinnam mieć okres. Co myslicie o tym wszystkim? Jeśli to nawet jego sperma była to mogłam zajść w ciążę? Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi, ponieważ bardzo się stresuj. Z góry serdecznie dziękuje. Pozdrawiam, Renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renia Grabowska nigdy nie zachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kobieta ma sluz ktory wyglada tak jak sperma, tez na poczatku myslame ze to moja, potem zaczalem ja zlizywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×