Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RubinOO

Dobra ekipa do kładzenia podłóg - Warszawa

Polecane posty

Gość RubinOO

Witam. Czy ktoś byłby w stanie wskazać jakichś dobrych fachowców w tej materii, tj. chodzi o kładzenie podłóg. Niedługo przeprowadzimy się do nowego mieszkania, ale chcielibyśmy tam jeszcze położyć drewniany parkiet (wciąż nie określiliśmy jaki dokładnie). Jeden znajomy oferował się z pomocą położenia tego, ale nie wiem, czy nie lepiej byłoby zaufać jakiejś profesjonalnej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Globbek
Według mnie lepiej takie prace dać do zrobienia fachowcom z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście nie podważam kompetencji znajomego, ale w firmie będziesz miał gwarancję. Ja zamawiałem podłogi i wykonanie u Parkiet Studio i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szy_mona
Też walczyłam z parkietem, ale w końcu zdecydowaliśmy się go zlikwidować.Teraz będziemy mieć drewnianą podłogę, kupiliśmy w Voxie z montażem więc przynajmniej nie musimy się martwić jak Ty o montaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anariska89
Ja polecam się udać do Brwinowa pod Warszawą do Domu Drewna. Warto podjechać kilka kilometrów po to, aby kupić naprawdę fajną podłogę i do tego mieć dobry montaż. To tak samo przecież ważne, jak dobra podłoga. Oni oferują bardzo dużo różnych podłóg więc na swoją kieszeń coś znajdziemy bez problemu. Do tego terminy montażu nieodległe, a to też plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutek

warto też pamiętać, o tym, że ważny jest dobry montaż. sama produkt nawet najlepszy a źle zamontowany nic nie zrobi, tylko będzie strata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anek

wiecie co, kiedy ten facet pisał posta to faktycznie było ciężko o fachowca, przecież w Polsce zamykano szkoły zawodowe i nie było zawodu montera, a ludzie jakoś sobie musieli radzić. Teraz na szczęście to wszystko się powoli, pomału odwraca i widać efekty - więcej zawodówek i przywrócenie zawodu montera. Poza tym Polacy zaczęli sobie zdawać sprawę, że profesjonalny montaż jest tak samo ważny jak dobrej jakości produkt, więc tu też się sytuacja polepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×