Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 22222

Higienistka stomatologiczna.

Polecane posty

Gość gość 22222

Hej :) Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie zacząć kształcić się w tym kierunku. Słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat tego zawodu. Ponoć w Polsce z tego wielkich kokosów nie ma ( jakieś 1,5-2,5 tys zł miesięcznie), ale w Stanach ten zawód jest bardzo potrzebny i dobrze opłacalny (60-80 tys $ rocznie). To wszystko usłyszałam od znajomych i czytałam o tym na różnych stronach, zarówno polskich i zagranicznych. Kształcić się można w szkole policealnej i to trwa 2 lata. Taka jest o to moja wiedza na ten temat i chciałam się zapytać czy może na tym forum są jakieś higienistki stomatologiczne lub panie które chcą się kształcić w tym kierunku i może wiedzą coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zapisania się na kierunek Higienistka stomatologiczna w Puławach w medycznym studium zawodowym przy ulicy mickiewicza 29 nauka jest bezpłatna szkoła trwa 2 lata zapisy do końca sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
profesja w Lublinie higienistka stomatologiczna 260 zł tel: 81 534 66 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spoko praca jest takze mysle, ze mozna smialo uderzac na taki kierunek, tutaj są www.wzspgdynia.pl/kierunki/ poczytajcie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teb w białymstoku kierunek bezpłatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×