Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w domu. Polecam

Polecane posty

Gość gość

Zarabiam tu: http://learnmoneystrategy.com/kasa Zachęcam do zapoznania się z informacjami. Być może Państwo również odnajdą dzięki temu nowe możliwości uzyskiwania dochodów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka_bebiko_32
Już kiedyś tu pisałam - żadne ankiety, mlm, klikanie w reklamy i inne śmieci. Na MLM dorobić się można tylko będąc na samej górze i kilka osób z średniego szczebla - piramida, proste. Ankiety i klikanie w reklamy ? Jak chcecie "zarobić" astronomiczne 5-10 dolarów miesięcznie siedząc 4 godziny dziennie przed ekranem - gratuluje straty czasu ! Ja kiedyś wpadłam tutaj : http://www.jakzarabiambezetatu.pl/ I cieszę się z tego strasznie. Po porodzie nie musiałam wrócić do pracy - bo "pracuje" w domu (około godzinki dziennie :P). Nie namawiam ! Tfu tfu tfu - ale być może komuś to pomoże tak jak mi. Wszystko poparte dowodami - kontakt z autorem, dla mnie rewelacja. Tyle co Autor nie zarabiam (było by super :P) ale starczy na życie + jakaś przyjemność, a to mi w zupełności wystarczy. Tym bardziej że mam wolne i nie muszę tyrać na etacie. Pozdrawiam świeże mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie chce wam zaproponować Nisze na Polskim jak i zagranicznym rynku,jest to przyjemne zajęcie dla kobiet i nie tylko które chcą zrobić coś dla siebie . Przedstawiam Pomysł na produkcje świec rzeźbionych. Jesteśmy producentem topielników do wykonywania świec rzeźbionych,oraz zaopatrujemy naszych klientów w komponenty do ich wykonywania. Po niżej skrócona oferta " Wykonujemy formy w kształcie gwiazd do produkcji świec rzeźbionych, formy w dowolnych wymiarach ,wykonujemy dowolne formy do produkcji świec Cena dotyczy 1 sztuki formy Ponadto: Stwórz biznes dla siebie - rób co lubisz ,rękodzieło - To jest To. Rzeźbiony świecowy biznes jest to świetny sposób połączenia artystycznego hobby i sposobu zarobku. Według Narodowego Stowarzyszenia Candle, w 2010 roku roczna sprzedaż świec w Stanach Zjednoczonych wyniosła 2 mld euro, 70 procent domów używa tych świec. Rzeźbiony świecowy biznes możesz wykonywać w zaciszu domowym. Zaletą są niższe koszty rozruchu biznesu niż większość małych firm, a przeznaczony jest on dla konsumentów poszukujących spersonalizowanych przedmiotów, wystroju domu lub prezenty. Wykonujemy Topielniki do Parafiny 6-komorowe i inne Idealny pomysl na wlasny biznes niewymagający dużych nakładów finansowych Parametry techniczne: Dlugosc -69 cm Szerokosc -49 Wysokosc 49 Napiecie 230V Moc -2KW Topielnik wykonany jest z blachy nierdzewnej co skutkuje jego wieczna trwałością,dodatkowo jest izolowany termicznie aby nie tracił ciepła. Topelniki wykonujemy w dowolnych wymiarach od profesjonalnych po Hobbystyczne . Topielnik parafiny wyposażony jest w 6-komor o średnicy 15 cm kazda ,termostat automatyczny wraz z grzałka 2KW,wskaznik temperatury, zawór spuszczania wody,korek wlewu wody,dwie raczki do swobodnego przenoszenia,nóżki itp. Jest to profesjonalne urządzanie do wytwarzania swiec które pozwola Ci na robienie czegos co zachwyci każdego. Świece można formowac na różne sposoby jak i w różnych barwach. Koszt wyprodukowania jednej świecy o wysokości 30 cm to JEDYNE 8-10 zl Topielnik jest Nowy nigdy nie był używany. Tego typu topielnik w Polsce kosztuje od 6 do 10 tysięcy zlotych Cześć naszych klientów rozpoczeła działalnośc w Polsce jak i zagranicą ,zostały uruchomione wyspy handlowe które zajmują sie produkcja na oczach klienta . Dodatkowo posiadamy w sprzedaży wszelkiego rodzaju formy ,jak i parafiny do wykonywania świec rzeźbionych i nie tylko . Zadzwoń i dowiedz sie więcej ,chcesz byc wytwórcą - to dużo nie kosztuje. " Pozdrawiam i w razie pytań można sie kontaktowac pod numerem 669125410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek_1987_PL
Potwierdzam ! Nie wiem jak ten Pan na tym zarabia aż tyle, aczkolwiek działa dużo lepiej niż stawianie na kolor. Dziś sprawdziłem i wniosek jest prosty. Jeśli masz trochę więcej niż 100zł, to działa w 100%. Gram już trochę online, sprawdzam sposoby i ten mogę śmiało polecić. Ja mając w 200zł, w około 15-20 minut zrobiłem 317zł (czyli 117 na plusie). Postaram się grać tym kilka dni i odezwę się jeszcze raz czy jestem na + czy może jestem bankrutem :D - Tak czy inaczej działa i polecam w 100% www.jakzarabiambezetatu.pl Jakby co - kontakt : biomechanic.poland@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×