Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beataa2

Zabawy erotyczne+antykoncepcja

Polecane posty

Gość beataa2

Chcialam zapytac jak sie zabezpieczaliscie podczas pierwszego stosunku_ A jak teraz się zabezpiczacie? Ja mam 17 lat i powoli myśle o zaczęcia współżycia, tylko oczywiście boje się dzidziusia i myśle o jakimś 100 % zabezpieczeniu, czyli najlepiej połączyć 2 opcje. Miesiączke mam nieregularną więc i dni płodne nie jest tak łatwo wyliczyć. I moje pytanie czy sama prezerwatywa na pewno wystarczy? Bo ja się boję, że jednak nie i zawsze będę się stresować... Z drugiej strony zacząć brać już tabletki antykoncepcyjne.. Tyle skutków ubocznych... Co o tym myślicie? Teraz z chłopakiem narazie wzajemnie się pieścimy.. Ostatnio myśleliśmy o sexie analnym... Myślicie, że to jest dobry pomysł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beatko prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełnicmarzenie
wystarczą same? a jest jeszcze jakies dodatkowe zabezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie pierścienie antykoncepcyjne skuteczne jak tabletki ale bez efektów ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO LEKARZA - dobierze ci pigułki i porozmawia o cyklu, który w twoim wieku powinien być regularny. A może nie wiesz, ze masz jednak regularne cykle? 3-4 dni w tą czy w drugą stronę to regularny cykl. Dni płodnych lepiej nie licz, ale obserwuj czy masz śluz płodny - poczytaj o tym. Na pierwszy raz wybierz dzień tuż przed planowaną miesiączką. Seks analny jako seksualny debiut - kiepski pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
początkowo prezerwatywy, teraz używam Cyclotestu i stosuję metody naturalne. To jest taki komputer cyklu. Dni płodne przy nieregularnych cyklach możesz wyznaczyć testerem na ślinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×