Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loopez

Czy to normalne że podobają mi się starsze kobiety?

Polecane posty

Gość loopez

Witam wszystkich.ma pewne pytanie czy to normalene ze podobaja mi sie panie po 30 tce a nie rówieśniczki. Mam 20 lat i mam częste fantazje o starszych kobietach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loopez
hallo jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak bardzo te "panie" są po tej magicznej 30tce ? Tzn. w jakim wieku są konkretnie ? 32, 48 czy nie wiem...53 ? 30 latki to młode kobietki jeszcze więc bez jaj, aż takiej różnicy między nimi a twoimi rówieśnicami nie ma (o ile nie rodziły jeszcze), ale jak gustujesz w paniach w wieku twojej matki, to....też fajnie :) Kobietki z wiekiem pięknieją wbrew powszechnym opiniom, bo: stają się pewniejsze siebie, znają same siebie coraz lepiej, do tego wyrabia im się styl i mają kasę żeby o siebie zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma do tego rodzenie dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rdozenie dzieci ma to do tego ze 30 latka po urodzeniu dwojga dzieci starzeje sie o 10 lat i ma wiadro miedzy nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre :) ja nie mam wiadra między nogami :). Mialam CC :) Poza tym jestem dość ciasna. Jak straciłam dziewictwo to dochodziłam do siebie miesiąc prawie. Tyle krwi było co przy okresie przed dwa dni ::/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa a to dziwne bo ja mialam cc ale nie sadze ze gdybym rodzila sn mialabym wiadro i jakos sie o 10 lat nie postarzalam i waga 48 kg sie jakos dziwnie po ciazach utrzymuje i co dziwne podrywaja mnie malolaty tak 26-28 ale spuszczam takich jak wode w klozecie bo wiadomo to ma tak nasrane w glowie jak ten glupek co pisal o 22:39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×