Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czytodziała

Skalpel i bieganie

Polecane posty

Gość Czytodziała

Witajcie! Dzisiaj drugi dzień diety i treningów. Dieta normalna, staram się zdrowo odżywiać. Mam pytanie co do treningów ? Co powiecie na skalpel i 30 min biegania? czy odwrotnie? czy kluczowa jest kolejność ? buźźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Ja tam rano biegam a wieczorem ćwiczę. I skoro jesteś w stanie biec 30 min to Skalpel jest dla Ciebie prawdopodobnie za łatwy, a więc nie będzie efektywny. Może poszukaj czegoś trudniejszego albo chociaż ćwicz z obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, trenuję z Ewą 20 dni skalpel, skalpel z krzesłem (wreszcie znalazłam w necie!) i killer ize względu na przepisy brakuje mi tylko do szczęścia... KSIĄŻKI. Wiem, że trzydzieści parę złotych to nie wiele ale jestem "biedna studentką";P dlatego mam pytanie do Was czy ma któraś z Was do sprzedania??? może być zapisana byle by nie była "wyświechtana" i żeby kartki były na swoim miejscusmiech.gif zależy mi na przepisach Ewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venkaa
ja ćwicze skalpel+ dwie 6cio minutówki z youtube i jest super, łykam do tego figura extraslim na spalanie lepsze, chudne w oczach, w koncu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×