Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent na 21 urodziny

Polecane posty

Gość gość

Co kupić dziewczynie na 21 urodziny? Tak żeby nie było drogo (do 500 zł), a przy okazji fajnie :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie dottore
zrob jej dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zł to dla Ciebie niedrogo? fajnie Ci :) kup jej tablet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaaaa
Własnie miałam zaproponować pióro. to dobry pomysł i świetna pamiątka:) Może jakaś biżuterię, zegarek? Tak, żeby miała zawsze pamiątkę i pamiętała, że to od Ciebie:) ja dostałam od swojego męża na gwiazdkę w zeszłym roku pandorę. cudowny pomysł, teraz kompletuje koraliki, dostaje na prezent, w nagrodę. Wiem, że na zlotewyprzedaze.pl pojawiają sie kampanie z pandorą. to jest fantastyczny pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwka
Znacie wiele osób, które do pisania używają wiecznego pióra? Bo ja nie. Skoro to są 21 urodziny, to warto jej podarować taki prezent, który byłby odpowiedni dla młodszej osoby, bardzo oryginalny, trochę szalony. Proponuję podarować jej doświadczenie. Przy czym niekoniecznie musi to być skok na jumpee, ale np. jazda quadem, jazda konno, czy warsztaty kuchni meksykańskiej albo coś związanego ze SPA, to Twoja dziewczyna, więc pewnie orientujesz się w tym, co ona lubi. Najfajniejsze doświadczenia do wyboru są na stronce superprezenty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym prezentem zawsze będzie biżuteria:) Wybierz jej coś oryginalnego i ciekawego, dobranego do jej gustu i upodobań:) Zajrzyj koniecznie do sklepu internetowego Galerii Artystycznej KuferArt - na pewno coś tam znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalala
Zrób jej taką fotoksiążkę http://fotobistro.pl/fotoksiazki z waszymi zdjęciami :) dziewczyny lubią takie rzeczy, więc Twoja powinna się ucieszyć. Tym bardziej, że włożysz tam swój wkład, a to docenia się najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim723
polecam odwiedzić tą stronę: www.karmelo.pl a znajdziesz coś na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym prezentem może być markowa bielizna. najlepiej jakiś komplecik majtki + biustonosz. Duży wybór fasonów i rozmiarów znajdziesz w sklepie internetowym 4lejdi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola32
W stanach już można taką osobę uznać za pełnoletnią! Ahh z tej okazji to bym poleciła wino. A jak jesteście z Warszawy to najlepiej z hurtowni win Dekanter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemka
w tej kwocie możesz się rozejrzeć za ebookiem jeśli lubi czytać:) ja dostałam parę lat temu na święta pocketbook lux 2 i to był jeden z lepszych moich prezentów, co prawda dość mocno nakierowany, ale jednak:) z tego co widzę w sferisie już nie ma akurat mojego modelu, ale są jakieś nowsze wersje i spory wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwkaka
Nie no na "oczko" to musisz się postarać;) Ja proponuje, żebyś zaszalał i kupił jej jakieś ładne ubranie. Wszystkie babeczki kochają sukienki więc z powodzeniem możesz w nie celować. Wybieraj takie jak na https://www.limoda.pl/Produkty/Nowosci, bo są dobre gatunkowo, a do tego dziewczęce, a tym samym idealne dla kobiety w tym wieku ;) A jak nie to to może zabierz ją gdzieś na weekend? Do 500 jeśli odpowiednio wcześniej zarezerwujesz to spokojnie coś znajdziesz na mazurach czy nad naszym morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qima
Chyba każda kobieta ucieszy się z biżuterii. Może jakiś ładny zestaw ze złota? Jeśli chciałbyś kupić coś naprawdę fajnego, ale boisz się, że przekroczy to Twój budżet, poszukaj na http://www.cozacena.pl/bizuteria-dla-kobiet Znajdziesz tam porównanie ofert, więc kupisz najtaniej coś naprawdę ładnego, a wybór mają ogromny. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezentem dla dziewczyny może być np fajna torebka, perfumy albo sexowna bielizna :) Ciekawe pomysły na prezenty można znaleźć na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ to fajna porównywarka cenowa wielu sklepów internetowych więc z pewnością znajdziesz coś fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym pewnie najbardziej chciała dostać coś ze srebrnej biżuterii np. z topsilver. pl Zresztą uważam, że każdej kobiecie taki prezent przypadłby do gustu bo nie znam kobiety, która nie lubi biżuterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorroxta
Moja siostra interesuje się fotografią więc dostała ode mnie Polaroida. Udało mi się znaleźć fajny model w Teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może taki zestaw do stylizacji włosów https://www.al.to/p/383347-lokowka-remington-zestaw-ci5219gpr-lokowka-suszarka-prostownica.html ? Mieści się w ramie cenowej, świetnie wygląda a przy tym jak to mawiają dla każdego coś miłego ;) Suszarka posiada funkcję jonizacji co zapewni świetny stan włosów. Prostownica i lokówka posiadają płytki ceramiczne które chronią włosy a przy tym posiadają regulację temperatury więc można łatwo dostosować do swoich potrzeb. Ja od dawna używam sprzętów Remingtona i jestem bardzo z nich zadowolona, polecam :) Myślę, że się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij na www.AirWheel.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór ciekawych prezentów na 21 urodziny, często u nich zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×