Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mileeeena

czy łóżko może być równe z materacem

Polecane posty

Gość mileeeena

mam malutką sypialnię, chciałam materac 140cm szeroki, bo nie ma 135 a łóżka są też na 140 czy materac może być nakładany równo z krawędziami łóżka? czy musi być wpuszczany w stelaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileeeena
chodzi mi o to żeby całkowita szerokość łóżka była na 140 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jakie masz łóżko i stelaż. Nasz materac troszeczkę wystaje nad krawędziami łóżka, co jest dobrym pomysłem, bo nie uderzamy się nogami o twardą ramę łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileeeena
i o to mi chodziło :D myślałam że ramy łóżka muszą być szersze od materaca, jednak nie i do tego nogi bez sińców :D dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że warto zainwestować w taki materac, który posłuży nam latami. Dobrej jakości, sprawdzonej marki, najlepiej z polecenia kogoś, kto się zna - lekarza, rehabilitanta, bo nawet zdrowe osoby potrzebują odpowiedniego materaca, żeby w przyszłości nie nabawić się kłopotów z kręgosłupem. Nam lekarz polecił materac ViscoTherapy ze zmienną twardością z pianki oddychającej i służy nam świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że są takie łóżka. Ogólnie nazywają się łóżka kontynentalne, lub czasami mówi się o nich łóżka bezramowe, hotelowe. Zapraszam na naszą stronę http://doria24.pl gdzie znajdziecie takie łóżka, nawet w wersji z pojemnikiem. Każde łóżko, które znajdzie Pani na naszej stronie może być w wersji kontynentalnej, bądź kontynentalnej z pojemnikiem na pościel. Szerzej o co tutaj chodzi może Pani też przeczytać na naszym blogu http://doria24.pl Proponuję jednak też pamiętać, że materac na takim łóżku zachowuje się nieco inaczej niż na tradycyjnych rozwiązaniach. Dlatego tak ważne jest, aby dowiedzieć się co jest stelażem w takim łóżku. Metody są różne, a im taniej tym gorzej. Czasami jest ot zwykła płyta, która ma negatywny wpływ na wentylację w materacach. Przy zakupie łóżka tego typu polecam też nie oszczędzać na tkaninach. Najlepiej zainwestować w tkaniny typu Magic Home, które bądź w ogóle nie wciągają w siebie wody, bądź są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natrafiłam na dobry materac Viscotherapy i spokojnym sumieniem mogę go polecać. Natomiast wcześniej używałam za twardego, kupionego w sieciówce i to nie było to. Często budziłam się jak po jakichś torturach. Myślę, że najlepiej testować i dobierać indywidualnie z pomocą ekspertów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×