Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niestawienie sie w UP w wyznaczonym terminie

Polecane posty

Gość gość

przed wyjazdem chcę w urzędzie pracy podpisać "oświadczenie o wyjeździe za granicę lub pozostawanie w innej sytuacji powodującej brak gotowości do podjęcia zatrudnienia na okres nie dłuższy niż 10 dni" czy termin drugiego podpisu mogę wybrać sobie sam? listę mam podpisać 19.07, zaniosę to oświadczenie jutro i drugi raz pasuje mi podpisać listę 26.07, da się tak? czy panie będą burkały, że to one wyznaczą mi termin następny np. 29.07?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej tak, jak dobrze zakrecisz, gorzej jak zapomnisz o terminie. Ale mozesz np, stawic sie wczesniej mowiac ze termin Ci nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie... nie stawic mozesz sie tylko z usadnionych powodow np. wizyta u lekarza w szpitalu , choroby - na podstawie zwolnienia lekarskiego/ zaswiadczenia wezwania do sadu na policje prokurature - jak wyzej na podstawie stosownego zzaswiadczenia od wymienionego organu moze tez kleski zywiolowej jesli np zalelo ci jedyna roge dojazdowa ale to tez musisz udowdnic jakims zaswiadczeniem z gminy,,, a tak ogolnie mozesz sie dobrowolnie wyrejestrowac i zarejestowac po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×