Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pika16

4 dni się spóźnia @!

Polecane posty

Gość pika16

Spóźnia mi się miesiączka powinnam dostać w poniedziałek. Mam przy tym straszne bule jajnika i czasem czuje jak bym już miała okres. Ale go dalej nie ma. Przed dniami płodnymi ok 5-6 dni uprawiałam seks z chłopakiem z zabezpieczeniem co prawda . Dodam jeszcze że na początku tego tygodnia brałam leki przeciwzapalne, przeciwbólowe (Apo-Napro). Czy możliwe że może mi się spóźniać z tego powodu? Czytałam kiedyś, że nie które antybiotyki/leki mogą opóźnić miesiączkę nawet o 2 tygodnie. Czy mogę być w ciąży? Pomóżcie .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test jeśli masz podstawy do obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.a.aa.
Hej:) mi się tez spoznia ale 2 dzień dopiero.. tzn wczoraj miałam 1 dzień cyklu i miałam plamienie leciutkie. Dzis natomiast dosłownie 3,4krople na wkladce.. wiec nie wiem co jest grane. Nigdy tak tez nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys musi byc ten pierwszy raz. Nie musi to oznaczać od razu ciązy bo organimz to nie szwajcarski zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pika16
Tylko że kurcze 4 dzień... a zazwyczaj miałam idealnie po 28 dniach. ew ten 1 dzień się spóźnił. Ale nigdy aż tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co z tego! Kiedyś się może trafić zmiana i już. Czy każde odstępstwo musi oznaczać ciąże? Jeśli tak uważasz to zrób test i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×