Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turystkawwa

chwilówka na wakacje

Polecane posty

Gość turystkawwa

witam wszystkich. Ostatnio tak sobie myślałam przeglądając oferty na które natrafiłam tuta jhttp://www.chwilowkakredyty.pl/ czy warto dać sobie chwilę przyjemności wziąść pożyczke i gdzieś wyjechać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian213
Daj spokój, to w taki sposób spłacisz tą chwilówkę. A tu chyba bardziej chodzi o to jak wsiąść pieniądze na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwilówki wcale nie są złe, trzeba tylko pamiętać o terminowej spłacie, to wtedy nie ma problemów. ja korzystałam np. z ekspres kasy, też właśnie potrzebowałam na wakacje i byłam bardzo zadowolona, szczególnie, że bardzo szybko przelali mi pieniądze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rendersoner
Nie każdy spłaca w terminie dlatego tego urok jest taki, że nie każdy je lubi. Ale z tego co czytałem to sporo osób tych bez bik wcale nie spłaca i nawet komornik się do nich nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslawa12
Świetna strona, jedna z tych najbardzioej rzetenlnych. Szukałem na niej informacji do kilku firm, no i stwierdziełem, że warto wziąść coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezbunio
Ja tam znalazłem chwilówki za zero i do tego bez bik, nie wiem czy nie warto częściej tam zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wakacje to lepiej odłożyć pieniądze, nie potrafiłabym wypoczywać, wiedząc, że po powrocie czekana na mnie spłata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zdania, że lepiej odłożyć, co to za wakacje z myślą o kredycie do spłacenia po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×