Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinka 1313

Waga kobiety a atrakcyjnosc seksualna

Polecane posty

Gość Jeebtiszka
jeden lubi jeść a drugi wąchać śmierdzace fuzekle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313i
I to jest wlasnie cala filozofia- DBAC O SIEBIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś tylko obserwatorką,nie wiesz co takie kobiety czują ,myślą i robią ze swoim życiem,czy próbują się zmienić czy nie i jakie mają poczucie własnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313i
Ale za to obserwatorka baczna i obiektywna :-) Moze nie wiem, co one czuja, ale widze jak sie zachowuja. A jesli robia jedno, a mysla i czuja drugie w stosunku do wlasnych mezow, to... bardzo wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób,.;
Znam malzenstwo, w ktorym kobieta tyle wlasnie wazy, meza ma tak seksownego, ze szok, typ jest maksymalnie zmeczony, znudzony, zamkniety. Probuje to jakos zrozumiec, ale nie potrafie...>>>a po co chcesz to zrozumiec jego zona jego sprawa, nie twoj interes. zajmij sie soba moze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna z jaroslawca
Apropos malzenstwa, wtrace sie. Dawniej bylam kochanka (i kochana) faceta, ktorego zona ostro sie upasla. Absolutnie tak, jak pisze o tym autorka tematu. To byla relacja nie oparta na seksie,a nauczuciu. Facet nie zdradzil z powodu tuszy, a przez to, jaka ta zona byla dla niego okropna, pomijala wszystkie jego potrzeby. Ale gdy sie kochalismy, dochodzil blyskawicznie i spektakularnie. Podobaly mu sie moje zgrabne nogi, pupa,plaski brzuch. Naprawde warto o siebie dbac, mozna wiele stracic odkladajac to na wieczne nigdy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313
Przyklad tego malzenstwa jest tylko dla zobrazowania sytuacji. Ja chcialam podyskutowac z Panami i do nich glownie bylo to pytanie. Poki co, rzeczowo wypowiedzial sie tylko Jeebtiszka,, ktory akurat chwalil sobie wieksza pania za zaangazowanie w sypialni oraz opozycyjny Wonky one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem tak... Jestem w związku z facetem który jest sredniej budowy, ja z koleji jestem ,,przy kosci'' i moja aktywnosc fizyczna i sexualna jest o wiele wieksza niz jego. Ja w lozku mam wiele wiecej energii niz on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona wkurzona
Jak ja lubię takie kobiety...które tak dbają o siebie,są takie seksowne i w ogóle cud miód....:O Co Cie obchodzi jakieś małżeństwo?? Jesteś ich materacem,ze od razu zakładasz,że seks u nich jest nieudany...Skąd wiesz,dlaczego tamta kobieta jest otyła? Pytałaś,rozmawiałaś.Nie z góry założyłaś,że nie dba o siebie.Piszesz jakby wygląd był najważniejsza rzeczą na ziemi.Ogarnij się Karolinko.Dwoje ludzi wiąże się ze sobą z miłości. Na to,ze postanowili razem spędzić resztę życia,wpłynęło wiele innych ważniejszych czynników. Może przestań się zastanawiać nad ich życiem seksualnym a zajmij się swoim:classic_cool: Sama jestem szczupła kobietą i nawet specjalnie nie muszę o siebie dbać.Taka jestem szczupła.Po ciążach wracałam do swojej wagi w kilki tygodni:)Ale mam znajome,które po ciąży nie mogą pozbyć się nadwagi a wierz mi,że cuda wyprawiają,żeby ta wagę zrzucić... Zajmij się sobą a nie próbuj się dowartościowywać obgadując kogoś nieobecnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max41
W ogóle nie kręcą mnie szczupłe kobiety. Mam 41 lat, sam jestem szczupły, ale bardzo podniecają mnie kobiety o pełniejszych kształtach, może 120kg, to przesada, ale 70-90kg przy wzroście 170, to jest to. Koniecznie duży biust, najlepiej D lub większy, krągła pełna pupa, grube uda, mięsista c*pka, to mnie najbardziej podnieca. Oczywiście kwestia czystości i higieny, to jest druga sprawa, każdy lubi jak kobieta przyjemnie pachnie czystością, niż zapach śmierdzącego potu itp. Zwróciłbym również uwagę bo to jest ważne na wygląd skóry - gładka i bez wykwitów skórnych, czy też różnych brodawek, potrafi podniecać niezależnie od wagi, kolor karnacji, to też dodatek urody. Także mnie szczupłe nie kręcą i myślę, że takich jak ja jest wielu, bo inaczej wszystkie puszyste byłyby samotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ranya ma odpowiednią wagę ok. 102 kg. i strasznie jest napalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy temat szkoda, że umarł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313
Up up! Kurcze, dlaczego niektorzy sie wypowiadaja i jada po mnie, a nie czytaja do konca moich wypowiedzi? Powtarzam, ze przyklad tego malzenstws to zobrazowanie sytuacji. Nie mam potrzeby sie dowartosciowywac, znam swoja pozycje. Jak mialabym to robic? Wysmiewajac nieobecna 130 kg zone przystojnego meza? Phi, ja jej tylko wspolczuje, bo wg mnie, jesli sie za siebie nie wezmie, przegra zycie. Jesli sie wypowiadam, to znam sprawe i akurat znam te kobiete od podszewki, wiec wiem, co pisze. Skad wiem, ze o siebie nie dba? Bo widze? Ktos inny tutaj chce sie chyba dowartosciowac (pozdrawiam). Ale nie jest to temat o stawianiu mi co chwila kontry. Mamy dyskutowac o grubych i szczuplych kochankach i o ich atrakcyjnosci seksualnej. Super, ze panowie sie wypowiadaja, smialo, smialo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 1313
Aha, apropos mojego zycia seksualnego, jest najcudowniejsze na swiecie! I wlasnie z wielka uwaga i zaangazowaniem sie nim zajmuje :-) (tak, mozna zazdroscic :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość(*)
Nie będzie nic o tych w sam raz? Szczupłych nie lubicie panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×