Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjjaaaaa.

paprotka mi wiednie,pomozcie

Polecane posty

Gość jjjjaaaaa.

od kilku lat mam paprotke.Rosla roznie,czasen schla ale potem sie rozwijala.zi tak caly czas.Wyczylalam ze dobrze raz na jakis czas podlac paprotke mlekiem z woda.Tak tez zrobilam. i co? po tygodniu zaczela marniec,teraz ma juz tylko kilka lodyzek z liscmi.Czy moge ja jeszcze jakos uratowac? pomozcie,bo jeszcze troche i bede musiala ja wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paprotki to dziwne rośliny. Czasami można o nich zapomnieć przez 2 tygodnie i nie podlewać wcale i rosną nadal. A tym lepiej rosną im ty gorzej się czujesz i odwrotnie :) Zmień jej ziemię i doniczkę, podlewaj umiarkowanie i zobacz co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjaaaaa.
boje sue ja ruszyc bo co dotkne to gubi liscie,a jak przesadze to nic z niej nie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakies robale jej korzenie zra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też jest kapryśna jak diabli. Kiedy przysycha otrzepuję ją delikatnie, żeby spadło co ma spaść, potem przycinam te pędy zeschłe nożyczkami a potem zabieram ją ze sobą do łazienki na czas kąpieli domowników. Godzinka w zaparowanej łazience i paprotka pięknieje, wypuszcza nowe pędy, robi się taka "świeżutka". Radzę fundować paprotce taką kurację np. raz w tygodniu a będzie ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dzieki za rady,sprobuje u zerkne tez do jej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydałby się wam na stałe jakiś ogrodnik aby te paprotki podlewał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×