Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lubkova

Jaki okap do kuchni?

Polecane posty

Gość lubkova

Mógłby ktoś doradzić w wyborze okapu? Niestety, nie bardzo się na tym znam, ale przydałby się zdecydowanie tu gdzie teraz mieszkam. Coś, co nadałoby się do takiej niedużej kuchni, coś cicho pracującego, no i, o ile to możliwe, niedrogiego. Jakieś rady? Sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foreverbubble
w małej kuchni na pewno sprawdzi się okap podszafkowy albo teleskopowy. Jeśli chodzi o najbardziej efektowny to najlepiej będzie prezentował się kominowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie bądź frajerem i nie przepłacaj - to wszystko jest prawie to samo, bierz amikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam mam dość tanią amikę od 3 lat i żadnego problemu a kosztowała w porównaniu z innymi niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia6
A mówicie o modelach teleskopowych czy kominowych? Jaki byłoby lepiej wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teleskopowe są po prostu tańsze ale taniej kupisz coś wydajniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amica teleskopowa z sensorowym sterowaniem to koszt ponizej 700zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Ciarko http://www.ciarko.pl ma dobre okapy, wydajne i niezawodne, a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam amicę, to jest naprawde porzadny sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który konkretnie okap amiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pharell
No ja też chętnie dowiem się, jaki model byłby właściwy? Tak do 400 zł najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trymonten
Te do 400 zł to chyba teleskopowe, a co z kominowymi? Są efektywniejsze, ale i droższe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert43
Do 400 zł to teleskopówki, np. amiki :) Mam taką jedną i dobrze się spisuje, jest cicha - a to też ważne, przynajmniej dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzurek
My mamy okad do 50 db - cicho chodzi i wydajny jest, a do tego made in poland choć nie pamiętam jak się producent nazywa, ale tanie ma okapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazonkaw
Jak polski to możesz Toflesz? Z tego co wiem to oni produkują okapy w niezłych cenach, no i można je kupić u nich bezpośrednio: http://www.toflesz.com/k,1,okapy_wyspowe.html , wygodna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchareczka3
A kojarzę to firmę Toflesz od okapów wyspowych - oni mają też okapy klasyczne, podszafkowe ( http://www.toflesz.com ) i jeszcze takie se stylizowanych na rustykalne. W ogóle sporo fajnych inspiracji pod kątem okapu, który nie tylko dobrze działa, ale i ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffeeaddicted
z polskich solidnych marek to tylko globalo :)mam ich okap już od dłuższego czasu i jestem zachwycona. Super pochłania, wciąga wszystkie brzydkie zapachy w kuchni i cichutko pracuje. w dodatku ma bardzo ładną, nowoczesną linię, więc i do nowoczesnych kuchni jak raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyska
ja też właśnie urządzam kuchnie i powiem Wam, że okap to niby tak o - raz dwa i wybrany... a chyba już najdluzej się własnie nad nim zastanawiamy z mężem. Na początku myślalam że wystarczy byle najtanszy, byle byl ale nic bardziej myslego. Nie mialam pojęcia, że od okapu zalezy np. to czy bedę miala wilgoć na ścianach w kuchni albo czy wzrosnie lub zmaleje w znaczym stopniu zuzycie prądu w domu - no masakra jednym slowem mowiąc! nie wiedzialqm ze są eko okapy, oszczedne okapy lub designerskie, okap to byl zawsze dla mnie po prostu okap, dopier opani z okapów kuchennych.pl mnie oświeciła. Wolę teraz doplacic troszkę ale miec spokojną głowę i sumienie i nie borykać się z zapachami w domu czy wilgocią na ścianach :) pewnie zamówię coś z tego katalogu http://issuu.com/herlingroup/docs/katalog-globalo-prestige bo bardzo mi się podobają chyba że ktoś coś jeszcze mi poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper_alenieduch
a ja mam okap od falmeca, też się bardzo dobrze spisuje :) z tego co widze to mamy ten model http://www.okapykuchenne.pl/okap-przyscienny-nowoczesny-falmec-mercurio-60.html tez bardzo solidny i nie mam siędo czego przyczepić :) fajnie się sprawdza a jest u nas już dobre 3 lata jak nie więcej. Natomiast raczej nie polecam okap Akpo, widziałem u brata że nawet wtyczki nie mają normalnej tylko kable rozbabrane i nie ukrywajmy, chodza jak sieczkarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
Ja mam akurat w domu okap Classic 90 od firmy VDB ( www.vdbpolska.pl ) i nie narzekam. Ładnie, cicho pochłania powietrze, nie mam problemu, żeby mi przeszkadzał w oglądaniu tv i tak dalej. Kolor czaszy wybrałem kremowy, ale mają też inne. Tutaj wykorzystali specjalnie przygotowaną, lakierowaną listwę drewnianą, która też świetnie pasuje do klasycznego umeblowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gebryda
My mamy bardzo ładny okap kuchenny do zabudowy z Castoramy http://www.castorama.pl/katalog-produktow/kuchnia/wentylacja-i-okapy bo tam było dużo taniej niż w typowych sklepach meblowych. Znajomi mówili, że zrobili remont w kuchni za ponad 10 tysięcy, a nam to się udało za połowę tej kwoty, a wymieniliśmy niemal wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibyblond
kupując zwróć uwagę przede wszystkim na wydajność i klasę energetyczną, potem wygląd :) cieszę sie, ze skorzystał z sieci i znalazłam ten poradnik-> www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-okap/391/ . Sprzedawca miał cudowną minę, jak się zaczęłam pytać o pobór prądu modelu, który mi polecał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Też jestem zdania, ze wygląd okapu jest istotny. Mi podoba się okap z http://www.mixmedia.pl/okapy-szafkowe Szafkowe chyba są najlepsze - fajnie się prezentują i nie zajmują dużo miejsca. My mamy taki wysuwany, który włącza się automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wygląd nie jest najważniejszy a to jak działa i czy jest cichy. przy małym dziecku to jest priorytet zwłaszcza że mam kuchnie z salonem połączoną. Ja zamawiałam od www.gort.pl bo mają porządny profesjonalny sprzet i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×