Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki zespół najlepszy ?? Grudziądz

Polecane posty

Gość gość

Możecie mi wybrać jakiś najlepszy zespół w tych okolicach ? Każdy miał pewno z jakimś styczność ale ja chce najlepszy .. To jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek shindlera
zespol ratownictwa medycznego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wesele??? napisz dokładnie o jaki ci chodzi u mnie grał atut i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia_80
Zespół muzyczny? Jeśli tak, to bez wątpienia PIK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojej kuzynki grał zespół z grudziądza, jak znajdę to ci napiszę. ale każdy był zadowolony, super impreze zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byl zespol forte.na swojej stronce maja filmiki z wesel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram "Tusia_80" Byłam na występie PIK, zagrali rewelacyjnie. Są pomysłowi, zwariowani, a wokalistka ma śliczny głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie coś więcej o zespole PIK? Bo chciałbym się dowiedzieć jaki on ma skład, czy mają wokalistkę no i na jakich instrumentach grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ten zespół ma fajną wokalistkę z niezwykle miłym głosem, która sobie radziła z każdą piosenką. Co do instrumentów to grają na : gitarze, instrumentach klawiszowych, saksofonie, akordeonie:) Fajnie to wszystko brzmi Trzy osoby tworzą zespół, obaj Panowie też śpiewają i bardzo dobrze im to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benny M
Jakieś namiary? Telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia_80
Nr niestety nie mam ale myślę że na stronce znajdziesz www.zespolpik.pl bo ja aktualnie nie mogę wejść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benny M
Wielkie dzięki :) Już mam wszystko załatwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wszedłem an stronę tego zespołu bo aktualnie takiego poszukuję ale na przyszły rok i chyba się na nich zdecyduje. Są przychylnie oceniani i to mnie też przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noodi12
Ciekawe czy by dojechali do Iławy na wesele bo tam będę miał wszystko organizowane. No ale się chyba skontaktuje z nimi osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo widzę, że tu więcej pochlebnych opinii o zespole PIK :) cieszy mnie to bo to właśnie nasz zespół :) będą u nas niebawem grali a poznaliśmy ich na weselu znajomych rok temu, już wtedy nas urzekli i wybór był na 100% na nich! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dołączam się do pochwał dla zespołu PIK! rewelacja na scenie i całym weselu, nikt nie zszedł z parkietu do samego rana :) super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół PIK to bez nutki wątpliwości, zespół godny polecenia. Grali u moich dwóch córek i gdybym miała kolejną, z pewnością byśmy ich ponownie zaangażowali. Zabawowi, otwarci, szczerzy, przesympatyczna ekipa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savissa
Również chcemy podzielić się z innymi naszymi zachwytami nad zespołem Pik:) Kapela jest rewelacyjna, daje czadu aż miło, różnorodny repertuar to ogromny plus, bo od dziadków po młodzież wszyscy byli w 100% zadowoleni. Wesele wspominamy bardzo udanie głównie dzięki Wam kochani. Dziękujemy jeszcze raz bardzo mocno! Polecamy Pik innym parom w 200%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na weselu grał zespół PIK, który świetnie zadbał o oprawę muzyczną. Miałam z nimi bardzo miły kontakt podczas umawainia się, podpisywania umowy, a cena była wyjątkowo przystępna. Ogółem są bardzo profesjonalni i sympatyczni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie, a czy zna ktoś może zespół Standard z Grudziądza? Jak grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zdecydowanego faworyta i jest nim zespół Pik. Czemu tak sądzę? Na początek powiem, że samo podpisywanie umowy z nimi i realizacja zobowiązań przebiegała gładko. zero zgrzytów i niedomówień. kolejna sprawa, to sprzęt, a mają bardzo dobry i potrafią zrobić dobre nagłośnienie, a to jest bardzo istotne. trzecia sprawa i ostatnia, to śpiew i zachowanie się na weselu. tu powiem, że mają fajnie przygotowany scenariusz z dobrze dobranymi wykonaniami, a muzyka to czysta perfekcja. wszyscy się świetnie bawili przez całą noc na parkiecie, a ja miałem satysfakcję, że dokonałem dobrego wyboru. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest kilka ciekawych zespołów z okolicy Grudziądza. Mi najbardziej przypadł Pik ale niestety nie mieli wolnych terminów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół PIK grał nasze wesele, 100 osób na sali i wszyscy byli zachwyceni, różnorodnością repertuaru, znajomości tekstów zagranicznych i wspaniałego brzmienia orkiestry! Fantastyczny vocal! To był nasz najlepszy wybór, polecamy wszystkim, na różne uroczystości, zabawa będzie przednia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę krótko: Wesele z PIK-iem nie jest ryzykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem zespół PIK jak grali na imprezie sylwestrowej. Czadowi są! !!! na wesele zapewne znakomici!! Na wszelkie inne imprezy na 100% na pewno też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1998
Ja również polecam, chociaż nie wiem jak u nich z terminami. Ale kto pyta nie błądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

afroband Ten zespół jest najlepszy super muzyka świetna zabawa goscie bawili się do białego rana polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Tak afroband to super zespół nie maja sobie równych super muzyka nagłośnienie pierwsza klasa jak i również oświetlenie które wprawia w bardzo fajny nastrój do zabawy. Zabawy które prowadzą są również super. Polecam ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Również bawiłam się przy zespole Afroband są super wokalistka wymiata 😉  polecam każdy z gość super się bawił przy ich muzyce idalnie dobrana sprzęt który posiadają równiez wymiata! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

O widzę ze nie tylko ja miałam okazje bawić i muszę przyznać ze są świetni idealnie dobrana muzyka do gości każdy się świetnie bawił super❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×