Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarobki syna i córki

Jestem bezrobotna a dzieci odmawiają mi już pomocy finansowej

Polecane posty

Gość zarobki syna i córki

A moje dzieci zaczynają mieć pretensje oto że oddają mi swoje wypłaty Córka zarabia w ten sposób -8-13 - roznosi ulotki dla banku, szkoły językowej i szkoły prawa jazdy - na tych ulotkach ma 300 złotych tygodniowo co daje 1400 złotych miesięcznie oprócz tego pracuję od 14-22 w fabrykę gdzie zarobi 1500 i w dodatku na soboty i niedzielę wykłada towar w supermarkecie gdzie zarobi 650 złotych miesięcznie. Więc od córki miesięcznie dostaje 3350 złotych. Natomiast syn pracuję w fabryce za 2 tysiące miesięcznie oraz na drugą zmianę idzie do biedronki gdzie zarobi 1800 złotych. Razem 3800 złotych ja biorę do ręki. Ja się tymi pieniędzmi gospodaruję, wydaje na wszystko co jest potrzebne do domu. W końcu żywność, środki czystości są potrzebne do domu. Ja w chwili obecnej nie pracuję bo nie mogę znaleźć pracy, kobiecie 53 letniej ciężko jest o jakiekolwiek zajęcie. Teraz córka mnie wkurzyła, przyszła do mnie rozpłakana i powiedziała mi że jest w czwartym miesiącu ciąży, że narzeczony ją zostawił i spytała się mnie czy może iść na chorobowe. Nie pozwoliłam jej na to, jeszcze gorsze jest to że mój były mąż daje dzieciom do ręki po 1000 złotych. Oczywiście zabieram te pieniądze. Dzisiaj się z ojcem moich dzieci pokłóciłam. Między innymi oto że zabroniłam córce chorobowego tylko kazałam jej pracować. To znaczy lekarz jej przedwczoraj wypisał to zwolnienie lekarskie ale zabroniłam córce z tego korzystać. Oraz pokłóciłam się oto że zabieram dzieciom wszystkie pieniądze które sami zarobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ich pieniądze, powinni płacić po równo za jedzenie, komorne i inne czyli kazde z WAS po 1/4. Sorry, ale zawsze możesz dzieci jakiej niańczyć. Ja jak miałam 1500 netto dawałam mamie 500-700 zł na m-c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale wstydu nie masz. Dzieci harują na okrągło, a Ty masz pretensje, że nie chcą Cię utrzymywać. Dlaczego im nie pomożesz? Nie pójdziesz do Urzędu Pracy, nie postarasz się o prace interwencyjne, szkolenie, kurs, dlaczego nie zapytasz o program dla kobiet 50+, nie popytasz wśród znajomych, nie poszukasz czegoś na własną rękę, choćby sprzątania? Też idź rozdawać ulotki, zamiast miauczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czym wy się podniecacie toż to prowo głupie jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiiiiaaaa
no gorszego prfovo nie mogłaś wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź daj pupy w ciemnym zaułku a zarobione pieniądze dorzuć do puli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge spuścić ci się na ryja za 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak weźmiesz z połykiem dorzuce ci 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×