Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

świeże zioła

Polecane posty

Gość gość

hodujecie z nasion czy kupujecie w doniczkach już wyrośnięte? pytam, bo widzialam nasiona za 1,50 bazylii i doniczkę w polo za 2,99 jak dla mnie tanio, a nie wiem czy nakład wpracy i czekanie się oplaca aż to wyraśnie i czy w ogóle jest gwaranacja że wyrośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup w sklepie i przeloz do normalnej ziemi i doniczki,tez zawsze sialam np.kwiaty, a to czekanie nie jest warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup gotowe już wyrośnięte, wcale nie są drogie ale poszukaj innych, niż te popularnie sprzedawane w supermarketach, bo są marne i bardzo mocno podlewane odżywkami najlepiej kup w dobrze zaopatrzonym sklepie ogrodniczym u mnie kosztują kilka złotych za sztukę, a są naprawdę wielkie, wielokrotnie większe od tych marketowych przesadzam w domu do ładniejszej doniczki i rosną sobie wiele miesięcy na kuchennym oknie albo na werandzie kupiłam kilka razy takie supermarketowy i bardzo szybko więdły i marniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak, i tak, bo z gotowych nie wszystkie da się kupić. Kupuję bazylię, koperek, pietruszkę, rozmaryn, szałwię (paskuda, po przesadzeniu lubi się buntować), miętę, tymianek, szczypiorek; sieję cząber, oregano, bazylię cytrynową i czerwoną, majeranek, ogórecznik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×