Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

położna wrocław kamieńskiego

Polecane posty

Gość gość
Nie jestem i nie byłam w ciąży, a salę porodową na Kamieńskiego znam z praktyk wakacyjnych (studiuję położnictwo). Z tego co zauważyłam przez kilka dyżurów położne są bardzo pomocne i miłe w stosunku do pacjentek. Oczywiście wygląda to trochę inaczej, jeżeli położna jest "fundacyjna" - czyli tylko do jednej pacjentki, a inaczej jak ma kilka pacjentek. Większość położnych ma bardzo długi staż i doświadczenie w pracy, więc każda jest warta polecenia. Tylko wcześniej najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć czy są miejsca, bo czasami jest bardzo trudno o jakieś miejsce. Sam poród nawet nie jestem problemem, ale na oddziale położniczym zawsze jest bardzo dużo pacjentek i cały czas brakuje miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszelinka
dzięki za informację. A czy na Kamieńskiego rzeczywiście położne są takie otwarte na poród wertykalny? Zastanawiam się czy pani Barbara Mucha jest właściwym wyborem jeśli nastawiam się na poród wertykalny-czy jest otwarta na taki poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Cześć. Chciałam odnowić temat położnej, ostatni wpis był dość dawno ale może ktoś tu jeszcze zajrzy. Będę rodzic we Wrocławiu, nie jestem stąd lada chwila czeka mnie przeprowadzka. Jak wygląda dzisiaj poród na Kamińskiego?Które położne polecacie? Jeżeli tak, czy mogę prosić o namiary?Jakie macie w ogóle doświadczenia z tym szpitalem? Jeżeli nie ten szpital to który polecacie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKA

Hop! Odnowię temat, bo może akurat jakaś wrocławianka podzieli się swoimi wrażeniami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polozna

hej,

ma ktos numer telefony do Pani Iwony Bartoszczyk lub wie gdzie przyjmuje prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, czy któraś z was rodziła może z Anią Komar z Kamieńskiego, została mi polecona ale koleżanka nie ma już do niej  namiaru, przeprowadzamy się z Głogowa do Wrocławia właśnie w okolice szpitala i jestem w 32 tc dlatego chyba przyszedł już czas na kontakt z położną :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×