Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobrze, ze jestes

Polecane posty

Gość gość

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielonka jestes jeszcze w Polsce?Podaj @ mam sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dzieki kafeterii zrozumialam ze jestem zlym czlowiekiem i chce sie zmienic :P Tak wiec od wczoraj zadnego sexu, dragow i alkoholu...sztuczne kutasy tez juz w piwnicy obok sloikow z ogorkami stoja ;) Pozbylam sie z najblizezsgo otoczenia wszytskiego co moglabym w chwili slabosci wprowadzic do pochwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas pomarancza znalazla twój post jako xazui gdzie sama piszesz że masz skolioze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo :D Niektórzy spędzają całe notze na analizowanie, jak motzno zapracowani :D Powinni nieco ochłonąć, wyspać się na gorącej kuchni, wsypać trochę kawy do młynka, założyć rolki i zrobić kilka rund dookoła kuchennego stołu, zupelnie na luzie mieląc kawę :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, masz garba? A ja się do Ciebie ślinię. Co za siara :-) Teraz będę musiał przestać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo :D Obstawiam po cichu zwijając w kieszeni chusteczkę higieniczną, że jeden z nich udaje grzechotnika zakrada się w domu swoich rodziców przed mysią dziurą i sępi jak najęty, aby ta poświeciła mu choć trochę ze swojego pisku :P w końcu mysz to rodzaj żeński, z braku laku dobry i taki kontakt z tym tatznym rodzajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×