Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BUDŻETÓWKA, praca w urzędzie miejskim - warto się starac ?

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że zdarzają się przypadki zatrudnień "ludzi z ulicy", ale głownie i tak są zatrudniani ludzie po znajomości, a konkursy są ustawione. Siedzę sobie właśnie nad ustawami i zaczęłam je sobie czytać, a niektóre powtarzać. Swoja drogą czy oni są normalni, na stanowisko zwykłego referenta wymagają znajomości 11 ustaw ;/ A jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii ? Uczyć się czy olać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don___Corleone
to zalezy czy chcesz sie uzerac za psie pieniadze z banda debili przyspawanych do stolkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli wg ciebie Urząd Miejski to budżetówka to od razu odpadasz- nie masz szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz autorko, jak stanowisko jest obstawione to wiadomo. jesli nie to najczesciej jest to praca na czas okreslony, gdzie musisz posprzatac brudy po poprzednich leniach :P gdy to zrobisz, skonczy Ci sie umowa i Ci jej pewnie nie przedluza, bo na twoje miejsce czych ktos z rodziny urzednika :P Hehehe :P Co do zarobkow. Moja kumpela pracuje. Owszem podstawe ma do d**y, ale jakby zliczyc wszytskie premie jakie dostaja, dodatki itp. to wychodzi na tym bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam to jest praca , ale tylko po znajomości. Ja tam pracuję i pół mojej rodziny też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×