Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewaewa6g

zaburzenia, depresja i inne schizy

Polecane posty

Gość ewaewa6g

zauważyłam u siebie dziwne objawy: na zmiane występują u mnie: depresja, (plus obniżenie nastroju, otępienie, płaczliwość, lęki i słyszenie różnych głosów oraz odczuwanie zapachów np spalenizny czy męskich perfum gdy jestem sama) lub przeciwnie wesołość, impulsywność, nadużywanie alkoholu, wydawanie pieniędzy bez zastanowienia, bardzo wysoki popęd, niezastanawianie się nad konsekwencjami, mam tysiąc myśli w głowie, różne pomysły, wzrost temp ciała. Czy mogą to być zaburzenia afektywne dwubiegunowe czy coś innego, jak sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadakineza
może wizyta u psychologa by cos dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to znowu łapałem doła i zawsze w nocy mam lęki do tego dochodzi poczucie takiej codziennej monotoni i jakoś nic mnie nie cieszy, odkąd przestałem pić jest jeszcze gorzej teraz to już straciłem nadzieję że kiedykolwiek coś się zmieni i odzyskam radość z życia, nie okazuję tego ale jest mi z tym niedobrze i nie mogę sobie znaleźć zajęcia żeby mnie coś cieszyło. Więc nie martw się u mnie jest gorzej a jak sobie nie radzisz idź do psychologa albo psychiatry i znajdź sobie jakieś zajęcie lub pracę która będzie cie motywować do działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewa6g
zapisałam się dzisiaj do psychiatry, ale tez nie chce dostawac tabletek zeby siedziec i nic nie kumac. Dodam jeszcze ze w stanie depresji staje sie hipochondrykiem, ciągle martwię się, że umrę na nowotwór, albo będę bezpłodna, albo dostane czerniaka i ciągle odwiedzam dermatologów, ginekologów, lekarzy rodzinnych......, dodatkowo naduzywam ten alkohol i czasem jedzenie, potrafie zjesc na jedno posiedzenie 3-4tys kalorii, brzydze sie juz soba. Jak sobie radzic z tym wszystkim, bo wizyte mam dopiero za 2 tyg;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewa6g
jeszcze coraz czesciej mam mysli samobojcze, nie chce tego zrobic, ale jakis glos w mojej glowie ciagnie mnie do tego i obiecuje lepsze zycie........ja p*****le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej rzucić się w wir pracy lub nauki w szkole ale teraz są wakacje więc praca lub zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewa6g
ok postaram się więcej sprzątać, ruszać, mieć jakieś zajęcia, czytać książki, może powrócę znów do malowania i pisania...tyle, że jestem bezbronna w nocy, bo tylko wtedy przed snem słyszę głosy i czasem czuje jakby ktoś leżał za moimi plecami i mówił"no chodz, zrómy to, zabij sie, jestes beznadziejna, skocz, bedzie lepiej" i jest to bardzo realistyczne, coraz czesciej zastanawiam sie czy czasem nie jest to prawdziwa postac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żebym miał jakieś uprzedzenia ale mam takie wojskowe pytanko tylko powiedz szczerze, nie brałaś jakiś kwasów albo innego syfu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewa6g
tylko alkohol naduzywam, ale to tak od miesiaca, wczesniej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewa6g
tak nic nie probowal innego, nawet papierosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimrod
objawy jakie opisujesz podobne sa do zaburzeń dwubiegunowcch.. ile masz lat? o d kiedy to obserwuejsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to raczej mam doła od tego że nie mam zajęcia i nie piję od 2 miesięcy nawet kropli alkoholu a lat mam 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depakine crono 2 x 500 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewa6g
lat 24, ogolnie sama depresje mialam od dwoch lat, od stycznia zaczely sie te zmiany raz deprecha raz wesolosc, nasilone lęki, czasem wychodzilam z domu i wydawalo mi sie ze umre ze wszystkie auta na mnie beda jechac, ze padne trupem, zemdleje i wracalam szybko do domu. Postaram sie nie pic, najgorzej ze jestem sama, bez rodzicow, nie mam wsparcia od nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimrod
ice-G@go2.pl - napisz do mnie.. koniecznie musisz udać sie do lekarza po diagnozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kiepsko i współczuje bo najgorzej jak ktoś potrzebuje wsparcia i go nie ma ale nie łam się będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×