Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hostek

Kostka brukowa na działkę?

Polecane posty

Gość Dariusz88
Szczerze mówiąc, jeżeli chodzi o wybór modeli oraz ich trwałości i zabezpieczeń to Pozbruk jest jednym z ciekawszych producentów o ogromnym doświadczeniu i bardzo dobrze ugruntowanej pozycji na rynku. Dlatego podczas wyboru na pewno bym go nie pominął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek W
To może warto będzie pójśc w kierunku Bruku Letniego? Przyjemny design, dobra cena i co wazne odpowiednie zabezpieczenie przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych (w przypadku Pozbruk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie szczecińskie Kado http://kado.szczecin.pl/ To dobra hurtownia, mają niezłe ceny. Do wyboru betonowa kostka i granit. Mają też kamień naturalny i otoczaki, nam się w ogrodzie też przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torzik
Sprawdź Wenecja bądź Linea Pozbruk moim zdaniem jedne z najpiękniejszych modeli które będą piękny dopełnieniem aranżacji domu oraz ogrodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem żwir może się lepiej sprawdzić na działce. Jest też zdecydowanie tańszy. Ja zamawiałem żwir od firmy www.phu-leszczynski.pl i jestem z niego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makak

Jeśli o nas chodzi to kostkę brukową układała  firma  Alwil z Mińska Mazowieckiego i jesteśmy zadowoleni z wyboru firmy. Super ułożyli, równo, dokładnie a wybraliśmy wcale nie łatwy, mozaikowy wzór. Tak więc zdecydowanie mogę tę firmę doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam sama jestem zadowoloną klientką. Mieszkam niedaleko siedziby Kost-Betu i mają tyle zamówień, ciągle ciężarówki wyjeżdżają i przyjeżdżają, a to o czymś świadczy. Dlatego też u nich sobie zamówiliśmy. Kostkę mamy już 4 lata i bardzo ładnie wygląda. Mamy niewielkie wykruszenia kilka dosłownie, jak na tak wielki plac jak mam to pierdoła. Poza tym to normalne w przypadku kostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie posiadam kostkę brukową koło domu i myślałam że jak umyje ją zwykła wodą to wystarczy jednak ona cały czas była brudna. Dopiero znalazłam na stronie http://www.kastelnik.pl/czyszczenie-kostki-brukowej-slaskie/ właśnie specjalne czyszczenie kostki. Jak dla mnie jest to idealna opcja jeżeli dbacie o swoje podwórko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×