Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dżordżinka

Łóżka drewniane Azuko

Polecane posty

Gość Dżordżinka

Jestem w trakcie remontu mieszkania, w związku z czym kupuję też nowe meble. Chciałam pochwalić się i zarazem polecić wszystkim drewniane łóżka firmy Azuko. Są to meble naprawdę świetnej jakości, produkowane z litego drewna, a tym samym - trwałe i solidne meble na długie lata. Uważam, że na wyposażeniu wnętrz nie ma co oszczędzać, bowiem jeśli raz zainwestujemy w dobre meble, nie będziemy musieli zmieniać ich co 2-3 lata, a co najwyżej - co kilkanaście lat. Ja sama kupiłam dwa łóżka Azuko. Są naprawdę piękne - a ja kocham drewno i jestem wymagającą klientką, z racji tego, że jestem córką stolarza ;). Tata jest już niestety na emeryturze, nie mógł więc zrobić mebli dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zamówiłam w firmie Azuko (Rood-Drew) stół, 6 krzeseł, fotel i garderobę. Krzesła i fotel zostały dostarczone w fatalnym stanie. Zwróciliśmy i miały być zrobione nowe. Nowe krzesła przyjechały lepsze, ale wciąż wadliwe. Upłynęło ponad pół roku od złożenia zamówienia, a firma Azuko (Rood-Drew) wciąż nie dostarczyła mi fotela (za całość zamówienia zapłaciłam), z krzeseł wypływa żywica. Obecnie migają się od odpowiedzialności. Twierdzą, że krzywo podocinane i źle ze sobą spasowane elementy w meblach oraz dziury pozapychane szpachlą to normalne, a my mamy zbyt wygórowane wymagania. Nie polecam - chyba że ktoś ma za dużo czasu, nerwów i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×