Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jedenasta Czarownica

Przyrosty bhcg w ciąży po in vitro

Polecane posty

Gość Jedenasta Czarownica

Witajcie. Właściwie nie wiem po co zakładam nowy wątek. Być może mam nadzieję, że będzie dobrze w moim przypadku(co okaże się w piątek prawdopodobnie) i w ramach informacyjnych zamieszczam te moje wyniki...może akurat komuś się przydadzą i przede wszystkim dadzą nadzieję...bo w tym wszystkim wiara i nadzieja są najważniejsze przecież :) 8 czerwiec - OM 21 czerwiec - punkcja 26 czerwiec transfer dwóch blastocyst 9 dni oczekiwania i badanie bhcg...oczywiście miałam zrobić po 10 od transferu, ale jak niecierpliwe ze mnie zwierzątko :) a więc: 5 lipiec beta 133 6 lipiec beta 179 8 lipiec beta 280 (wzrost o 59%) 10 lipiec beta 585 (wzrost o 110%) 12 lipiec beta 1 044 (wzrost o 83%) 15 lipiec beta 2 396 (wzrost o 123%) 17 lipiec beta 3 599 (wzrost o 50%) 19 lipiec beta 10 420 (wzrost o 190%) 22 lipiec beta 17 589 (wzrost o 68%) dziś na wynik bety czekam.. Jak widać wzrost nie jest książkowy...czasami łapię się na książkowe 66%, czasami jestem poniżej średniej, ale jeszcze się nie martwię :) W piątek mój lekarz wraca z urlopu i mam nadzieję, że będzie miał czas na zrobienie mi usg, żeby potwierdzić ciążę. Ah...jeszcze w ramach wyjaśnienia...i pewnie w odpowiedzi na zarzuty, że robię bhcg za często...tak...robię. Poprzednia ciąża zakończyła się zatrzymaniem serca w 8mym tygodniu...z tym,że lekarze zorientowali się dopiero w 13, a więc nosiłam martwą ciążę 5 tygodni...a o obecną ciążę starałam się 3 lata...więc jestem przewrażliwiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×