Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balabina

zmywarka przy 2 osobach - co ile dni włączacie?

Polecane posty

Gość balabina

np. 45, bo sądze ze 60 jest przy 2 osobach całkowicie zbędna. Ja puszczam'pranie' mniej wiecej 2 razy w tygodniu, przy normalnym użytkowaniu 2 osób. Czasem oczywiście umyje jakiś bardzo duży gar ręcznie, ale generalnie patelnei (te mneijsze) i mniejsze garnki w zmywarce. A wy co ile myjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na temat-
co 2-3 dni. z kazdego dnia jest 4-6 talerzy, 4 kubki, 2 lampki do wina, 2 szkladnki, do 2-3 garnki/patelnie, kilka plastikowych pojemnikow z jedzenia do pracy. nazbiera sie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 osoby dorosłe zmywarka - 60 tka codziennie przynajmniej raz , często nawet dwa razy dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45, rodzina 2+1 - minimum raz dziennie, może dlatego że pracujemy zazwyczaj w domu wiec nie jemy nic w pracy. Chociaz jak nie było dziecka i bylismy na etatach to tez najczesciej codziennie nastawaiłąm, dla mnie 60tka na dwie osoby nie byłaby zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde nie wiem czy mamy 45 czy 60 ale na szerokość 2 drzwiowej szafki :P 2 osoby i włączamy co 1,5 dnia jak w jeden dzień rano, to na następny dzień wieczorem znowu szybko zbieramy naczynia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mezem mamy 60tkę i nastawiamy mniej wiecej co 3 dni czasem co 2 dobrze ze mamy sporo naczyn wiec mamy czym zapelnic zmywarke bo gdyby nie to to 60 bylaby zbedna trzeba byloby nastawiac codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włączamy co 2 dni, czasem się zdarza, że z dnia na dzień, jak jest dużo gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
i na max załadowane puszczacie? bo przyznam, że jakbym nie jadła przy 2 osobach to maksymalnie 2 razy w tygodniu 45 napełniam... co prawda mogłabym używać 1/2 wsadu i puszczać niepełna ale jakoś tak wychodzi że wkładamy, wkłądamy..i puszczamy dopiero pełną, ale rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak włożysz dwa duże garnki już masz pó zmywarki zapełnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmywarka 60cm-2osoby, nastawiana codziennie, załadowała w 80%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
2 osoby 60 tka - i CODZIENNIE ją zapełniasz? :D sorry, zappytam... czym? ja: dwa kubki, dwie/cztery łyszeczki, dwie łyzki duże, dwa widelce, 4 duże talerze.... jakas salaterk aewentualnie.... - to codziennie to co ty wkładasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śniadanie-2 talerze+2 talerzyki od warzyw, sera itp, 2 filiżanki po kawie+2 kubki po herbacie. Obiad-2 duże talerze, jakieś miseczki na surówkę czy sałatę+patelnia, garnek, kolacja tak samo jak i śniadanie. W ciągu dnia jakiś dodatkowy kubek czy szklanka, i po kolacji zawsze nastawiam zmywarkę. Wyjątkiem są weekendy, bo więcej jemy poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście sztućce, dzbanek po kawie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy zmywarke 60, 40 bym nie chciała bo tam nawet garnka nie włożę :o I włączam ją co 2-3 dni góra przy dwóch osobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
jasneee, to jakie masz te garnki? ja każdy wkłądam, nie gotuję dla półku wojska :D to widzę ze ja jako jedna z niewielu na kafeterii 2 razy w tyg. przy 2 osobach :D Fakt, że w domu jem tylko śnaidanie, albo i tylko kawę i do pracy, potem wieczorem obiadokolacja (obiad w pracy), jakies piwko, herbata itp... i tyle, garnek po zupie, patelnia... Nie wiem co mogłabym wkłądac, zeby codziennie puszcac zmywarke. Jedynie moski kota (ale wtedy musiałabym zaopatrzyć się w zastawę kocią - 12 misek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nas jest 2 i mamy 60cm
40cm to jakas pomylka wsadzisz 2 talerze, garnek i koniec a pradu tyle samo prawie zre i wody, co szescdziesiatka. My nasza 60 waczamy codziennie - jesli jest normalny obiad i co 2 dzien - jak jest obiad z poprzedniego dni i tylko talerze sie brudza. Jak mamy gosci to na okraglo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz masz
mam 45 tke, mieszkam tylko z chlopakiem, wlaczamy ja co 3 dni. gotuje w domu, ale nie wrzucam np garnków czy patelni do zmywarki tylko myje w zlewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
nie wiem jakie ty 45 widziałas, ale j apo włożeniu 2 talerzy i garnka nawet w 1/4 swojej nie zapełniam :D:D:D:D FFakt, ze pracujemy i jednak te przynajmniej ok. 9 godz. albo i więcej jeteśmy poza domem. Gości też nie zapraszam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
garnki i patelnie zmywam w zmywarce ale nie stoję prz garach codziennie, tylko gotuję na 2-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz masz
dokladnie, 45tka nie jest az taka mala jak sugerujecie. dla nas idealna. a zmycie garka czy patelni to dla mnie sekunda. mysle ze 60 sprawdza sie przy wiekszej liczbie osób w rodzinie dla 2jki i 3 tki - 45 wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta113
ja korzystam zawsze z funkcji połowy załadunku. Bardzo przydaje się właśnie przy dwóch osobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×