Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Jakie macie IQ?

Polecane posty

Gość gość
kafe.pl zrylo tobie mozgi x tu wszyscy maja najwyzsze IQ- Dody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cel i Bat
68 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 110-140 to chyba jezeli liczysz od -50 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"25.07.13 [zgłoś do usunięcia] gość te 110-140 to chyba jezeli liczysz od -50" Zazdrościcie, czy jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kafe nikt nie przekracza 100 a co tu mowic o 140 🖐️ gdyby tak bylo robilbys kariere jak bill gates a nie kisil swoje 4 litery na forume wiec... w*********j trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam tu dużo jest w miarę inteligentnych ludzi, którzy nie p‎i‎e‎r‎d‎o‎l‎ą bzdur tylko testują błędy na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam test dwukrotnie dlatego w niego nie wierzę... raz podeszły mi pytania, było dużo z wyobraźni przestrzennej itp. i wyszło mi 136, ale po kilku latach robiłam znowu i pytania mi nie podeszły i wyszło 121... wydaje mi się ze jakby ktoś robił te testy codziennie, sumiennie to by w końcu się ich wyuczył, podobno są nawet takie kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Æð­el‎gast wysokie IQ ma ten który potrafi sie podszyć na kafe smiech.gif x o tak,zdecydowanie tak potrafi luska za kazdym razem wkopujac sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy kliknąć w ilość tematów. Uważasz się za geniusza, bo wstawiłeś duże "i", zamiast małego "l"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annonymus pospolitus
Nie powiem ;) ... powiem tylko ze do Mensy naleze :) wiec mozecie sobie popatrzec jakie minimalne jest wymagane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam identyczny nick jak ty ćwoku, od razu widac że twoje prawdziwe IQ jest koło 90 bo nie zdałeś testu znajdź różnicę :P nie ma różnicy jest taki sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszło 2 lata temu 156. Ale w tych testach w necie po prostu większe szanse mają ścisłowcy, to chyba nie jest do końca wiarygodny test. Może kiedyś spróbuję napisać test mensy to się okaże czy ten wynik miał cokolwiek wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prawda jest taka, że bardzo wysokie IQ tylko przeszkadza w życiu, takie największe mózgi to w 90% niedorozwinięte emocjonalnie świrusy. Najlepiej mieć ok. 130, 140 koleżanka mojej mamy na męża super mózga, fizyka a jest tragiczny w codziennym pożyciu, zachowuje się jakby miał 10 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
140, 150 to wcale nie jest takie strasznie wysokie IQ. IQ zaczyna wypierać inteligencję emocjonalną dużo "wyżej"... niestety znam jednego takiego. Kalkulator w głowie, wszystko rozumie, wszystko potrafi zrobić, ale artystycznie noga a emocjonalnie niedorozwój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mozna taki test wykonac bezplatnie? bez rzeczy typu sms na koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×