Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Jakie macie IQ?

Polecane posty

Gość gość
nigdzie , test mensy jest platny a reszta jest zrobiona na $$$$ a nie IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś były, teraz chyba wszystkie na smsy (każą płacić po zakończeniu testu żeby wysłać wynik). Zresztą też trzeba trafić na dobry bo niektóre nie mają nic wspólnego z testem na inteligencję. Na stronie Mensy są zagadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no żadna filozofia,ale programiści kafe mogliby coś z tym zrobić k‎u‎r‎w‎a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda bo zrobilabym sobie, ale jakis darmowy. kiedys moj wujek mial na komputerze taki test, dlugo trwal, byl raczej sensowny, ale mialam wyedy moze 10 lat i nie bylo sensu wyedy robic a teraz bym zrobila chetnie. wychodzil raczej wiarygodnie, mojemu tacie wyszlo 135, wujkowi 125, cioci 110, a kuzynowi 65 a kuzynce 75:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzieć wam jak sie podszyć? zrobimy tu piekło co wy na to to forum tworzyły jakieś pokemony i od miesięcy nie potrafią tego naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq nie świadczy o człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fififlalabonek
zauważyliście, że tak naprawdę to tylko faceci mają wysokie IQ? ładna kobieta z wysokim IQ to ewenement a przystojnych, bardzo inteligentnych mężczyzn jest mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifilalabonek, czy oświadczasz mi że jestem facetem? kurczę, musze wymienić całą garderobę i powiedzieć mojemu chłopakowi, że jestem transwestytą. a co do tego jak się podszywać - to akurat każdy kto ma trochę oleju w głowie doskonale wie jak się podszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rudzielec ty jesteś kobieta? myślałam że jesteś facet jestem tym podszywem ale ile można ale coś w tym jest, że inteligentniejsi są raczej mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy na IQ są, mniej lub bardziej, bezużyteczne. Mierzą tylko jeden konkretny typ inteligencji i faworyzyją pewne typy osobowości. Na przykład taki Mozart prawdopodobnie nie miałby więcej jak 130, czyli powyżej przeciętnej, a można tu mówić o geniuszu, ale muzycznym. I moim zdaniem, jeśli ktoś rzeczywiście jest inteligentny nie musi udowadniać tego nikomu, to absolutnie bezcelowe. Naprawdę, dobra rada - przestańcie tu i teraz, prawdziwa inteligencja jest niemierzalna przez jakieś śmieszne testy w szukanie schematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Ja mam 147 w Wechslerze :P Nikt mnie nie pobije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×